Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak zamawiać w sieci? Oto co musisz wiedzieć jeżeli zamawiasz coś z dalekich państw!

5 marca 2021
W dzisiejszych czasach w internecie można dostać praktycznie wszystko co sobie zamarzysz – z pewnością nie da się ukryć, że jest to wielka zaleta. Kupowanie w internecie penie nigdy nie było tak łatwe jak teraz – możesz kupić rzeczy z właściwie każdego zakątka świata bez potrzeby wychodzenia z mieszkania, a na dodatek kurier może dostarczyć zakupione towary prosto pod Twoje drzwi. Równocześnie musisz wiedzieć, że kupowanie w internecie może nieść ze sobą pewne zagrożenia. Dzisiaj dowiesz się, jak efektywnie ich unikać.

transport-statek-obrazek

Autor: KateKrav
Źródło: http://www.sxc.hu

Ostatnio niezwykle modne stało się kupowanie wszelkiego rodzaju towarów za pośrednictwem chińskich witryn internetowych. Nie da się zaprzeczyć, że taki indywidualny import z Chin (import Chiny) zdecydowanie ma swoje zalety – prawda jest taka, że w naszych sklepach obecnie większość towarów, zwłaszcza ubrań pochodzi właśnie z Chin. Jeśli przejrzysz chińskie strony zakupowe, szybko bez wątpienia okaże się, iż możesz tam kupić dokładnie takie same ubrania, jednak oczywiście o wiele taniej. Dodatkowo wielu chińskich sprzedających oferuje za darmo transport morski (transport morzem) – również dla klientów indywidualnych. Jeśli zatem będziesz chciała coś zamówić na chińskiej stronie, nie musisz z pewnością obawiać się żadnych dodatkowych opłat. Transport morski jest zupełnie darmowy w większości przypadków, chociaż oczywiście zawsze musisz takie rzeczy skrupulatnie sprawdzić. Jeśli zdecydujesz się na zakupy na chińskich stronach zakupowych, musisz także pamiętać, aby nie zamawiać zbyt wiele sztuk tych samych rzeczy – w takim wypadku Twoje zakupy mogą być uznane za nielegalny import z Chin, a wówczas będziesz musiała uiścić karę w naprawdę sporej wysokości. Jeżeli jednak zamawiasz jedynie na własny użytek, oczywiście nie masz się czego bać. Dodatkowo możesz liczyć na sprawną wysyłkę, gdyż spedycja międzynarodowa działa naprawdę sprawnie. Oczywiście nie możesz liczyć na to, że paczka zostanie Ci dostarczona następnego dnia po zamówieniu, jednak dostawa w terminie tygodnia lub dwóch niewątpliwie jest jak najbardziej możliwa dzięki temu, jak sprawnie działa spedycja międzynarodowa (transport międzynarodowy).

Robiąc zakupy na chińskich witrynach zakupowych niewątpliwie musisz niezwykle uważać. Jak chyba wszędzie, tam także zdarzają się oszuści czy naciągacze, a chyba oczywiste jest, że w razie czego ciężko będzie Ci odzyskać pieniądze od Chińczyka. Pamiętaj, iż zakupów w internecie zawsze trzeba dokonywać z głowę!

You Might Also Like