Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Kolorowe akcesoria do Twojej kuchni

28 stycznia 2020
Dom to miejsce, gdzie chcemy zrelaksować się po całym dniu w biurze. Tam poszukujemy wytchnienia , wypoczynku i zbieramy witalność. Dobrze jest zatem zwrócić uwagę na to, by było to przytulne miejsce, kameralne i zorganizowane gustownie. Nawet w zwykłym supermarkecie można nabyć artykuły dekoracyjne do domu. Są niedrogie , a zdobią świetnie. Sprawiają, że wnętrza stają się ciepłe i chętnie spędzamy w nich czas. asortyment jest wielki. Możliwe, że do wystroju domu pasują nam świeczniki, a może bardziej sprawdzą się ozdobne butelki, dekoracyjne szkatułki, albo dekoracyjne doniczki do kwiatów. Jeśli chcemy, aby pokój piękniepachniał – poszukajmy kominka do olejków zapachowych. Wybrać możemy też ramki do zdjęć, obrazy, zdjęcia, tkaniny i mnóstwo innych.

Kuchnia to część domu, w którym sprzęty są niezwykle potrzebne. Jaki mieszkaniec może się obyć bez kuchenki gazowo-elektrycznej (więcej informacji tu) lub lodówki? Zwłaszcza ktoś kto kocha gotować i pieczenie nie może wyobrazić sobie urządzenia kuchni bez tych sprzętów. A kupienie piekarnika (tu zobaczysz więcej: piekarniki marki Bosch w portalu jest spełnieniem marzeń. Tylko co zrobić, by zakupione urządzenia pasowały do wystroju. Zakupić odpowiednie akcesoria. Poniżej zamieszczamy listę sklepów, w których możesz zakupić wspaniałe akcesoria.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą z tych firm, której nie powinno się pominąć aranżując kuchnię, jest Lekue. Jest to hiszpańska marka, znana już w ponad 40 krajach w różnych obszarach świata. Jej artykuły wyróżniają się daleko idącą oryginalnością, użytecznością, wspaniałą jakością oraz nowatorskim stylem. Ciekawy jest materiał używany do produkcji przyborów – Lekue jest światowym liderem w zakresie tworzenia wyrobów do celów kulinarnych z silikonu. W swej ofercie ma wiele ciekawych rozwiązań – od foremek do pieczenia ciasta, ciasteczek po nowatorskie przybory, takie jak na przykład woreczek do gotowani czy też formy na kostki lodu – każdy znajdzie coś dla siebie. Cały asortyment wyróżnia się intensywnymi barwami i interesującymi formami. Nie ma wątpliwości, że są to rzeczy, które ożywią każdą kuchnię i sprawią, iż zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny wahają się od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN..

Można do ozdoby domu używać tego, co daje nam wywozie (polecamy odnośnik do strony) – kwiaty, gałązki, liście, owoce czy warzywa- w zależności od okresu w roku. Ładne, dojrzałe marchewki, czy kalafiory są świetną ozdobą kuchni – ostatecznie kalafior przecież jest kwiatem. Dary natury najlepiej prezentują się w wiklinowych koszykach, czy misach z drewna. Takie materiały wspaniale podkreślą urodę owoców czy liści. Gdy mieszkanie urządzone jest w nowoczesnym stylu nie oznacza to, że należy zrezygnować z upiększania go owocami czy warzywami. To wymysł, że nadają się tylko do rustykalnych kuchenek.

Masz w planach uzyskać inne informacje na omawiany wątek? Na pewno notka z witryny (http://meblemagnat.pl/materace-piankowe-120×200) również je ma, więc kliknij w to miejsce i poznaj je starannie.

Trzeba tylko wspomniane owoce ułożyć w szklanej czy metalowej misie – i już ozdoba nabiera ciekawego, nowoczesnego rysu. .

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na wyjątkową uwagę zasługuje też firma Zak Design. Założono ją w 1976 roku w Los Angeles w USA. Już od przeszło 30 lat zadziwia ciekawymi oraz nowatorskimi projektami. W bieżącej ofercie znajdują się radosne, barwne i przydatne na co dzień produkty z melaminy. Pytanie czym jest owa melamina – jest to materiał syntetyczny, który wyglądem i w dotyku imituje ceramikę, jednak zachowuje przy tym lekkość i wytrzymałość plastiku – idealne rozwiązanie, wyjście? Do wytwarzanie produktów marki Zak Designs wykorzystywane są tylko materiały wyjątkowej jakości, z tego powodu charakteryzują się one perfekcyjnym wykończeniem. Radosna kolorystyka oraz oryginalne, efektowne wzornictwo powodują, iż przygotowywanie i podawanie posiłków staje się prawdziwą przyjemnością. W swej ofercie mają większość niezbędnych akcesoriów kuchennych: wszelkiego rodzaju pojemniki, szklanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane – od kilkunastu PLN za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (na przykład miskę)

Produkty tych marek nierzadko możemy spotkać w sklepach w centrach handlowych oraz w Internecie. Starczy wpisać w Google odpowiednią frazę, przykładowo: „produkty zak design”, „produkty lekue”, lub po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyszukuje nam się dużo odnośników do odpowiednich stron internetowych.

You Might Also Like