Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Gdzie na shopping w Krakowie

11 października 2018
Przyzwyczailiśmy się już do dużych sklepów handlowych. Nie dziwi fakt, że ciągle powstają jakieś nowe centra handlowe. Zawsze możemy iść do domu handlowego, żeby kupić wszystko czego nam potrzeba. Stąd też centrum handlowe w Krakowie stale są otwarte. Jeżeli w którejś galerii czegoś nie znajdziemy, to na sto procent w innym sklepie wielkopowierzchniowym to zakupimy. Zanim ruszymy do domu handlowego w Krakowie można spojrzeć na stronę takiego miejsca, żeby upewnić się, że jest tam sklep, w którym chcemy zrobić zakupy. Doskonale wiemy, że w takim wielkim skupisku sklepów rzadko, kiedy kupujemy tylko to, po co przyjechaliśmy. Zawsze zauważymy jakąś promocję lub dostrzeżemy coś, co mieliśmy kupić kiedyś przy okazji, a skoro jesteśmy w centrum handlowym to okazja do kupna jest znakomita.

Ogromne centra handlowe w Krakowie

krakowska ulica

Autor: tico_24
Źródło: http://www.flickr.com
Centra handlowe pojawiają jak grzyby po deszczu. W większych miejscowościach jest ich parę, bo każda dzielnica ma swoje mniejsze lub większe domy handlowe. Oczywiście większe miasta mają taką galerię handlową, która przyciąga najwięcej osób nie tylko mieszkańców danego miasta. Podobnie jest, jeżeli chodzi o wielkie centrum handlowe w Krakowie. Tam również na zakupy przybywają mieszkańcy okolicznych miast i miasteczek i oczywiście turyści zawsze trafiają do tego największego centrum handlowego.

W dzisiejszych czasach nie umiemy sobie wyobrazić miasta bez centrum handlowego. Trudno byłoby chodzić po kilkunastu sklepach, które nie znajdowałyby się w jednym miejscu (więcej o autorze na Czasem w takim centrum chodzimy nawet kilka kilometrów, bo stale czegoś nam brak, bo w pierwszym sklepie ta bluzka była tańsza, albo zauważyliśmy gdzieś wcześniej lepsze szorty. I tak w czasie robienia zakupów w centrum handlowym w Krakowie nie tylko zmniejsza się grubość naszego portfela, ale też zrzucamy parę gramów, chyba, że idziemy do stanowiska z czymś do zjedzenia, wtedy raczej wpychamy w siebie puste kalorie, bo po przyjeździe do mieszkania i tak musimy zjeść coś konkretnego. Dlatego jeżeli chcemy zrobić zakupy w centrum handlowym to trzeba iść z kartką. Fajnie, gdy damy radę kupić tylko to, co jest na liście. Wtedy na pewno nie wydamy pieniędzy, które mieliśmy odłożyć.

You Might Also Like