Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Praktyczne rozwiązania kuchenne

19 listopada 2019
Wyposażenie wnętrz, przede wszystkim wnętrz kuchennych, jest czymś, na punkcie czego mnóstwo kobiet ma obsesję. Zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z osobą przepadającą za gotowaniem. Tym bardziej, że ze wszystkich stron, w każdej galerii handlowej otacza nas mnóstwo sklepów proponujących wszelkiego rodzaju sprzęty domowe produkowane przez firmy z całego świata.

Proponują one wszystko: zaczynając od klasycznej ceramiki, przez naczynia ze stali nierdzewnej, aż po te nowatorskie rozwiązania, które są ostatnimi czasy niezwykle modne, z uwagi na swoją daleko idącą wyjątkowość. Wytwórcami takich właśnie wyposażenia kuchennego są dwie firmy, o których informacje zawarte są poniżej.

AGD - garneczki.pl

Autor: US Department of Education
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszą firmą, o której należy pamiętać wyposażając kuchnię, jest Lekue. To hiszpańska firma, ceniona już w ponad 40 krajach w różnych obszarach świata. Jej produkty charakteryzują się niezwykłą nietuzinkowością, funkcjonalnością, jakością oraz niecodziennym stylem. Interesujący jest surowiec używany do wyrobu przyborów – Lekue jest znanym na całym świecie liderem w zakresie produkcji produktów do celów kulinarnych z silikonu.

Jeżeli powyższy artykuł daje Ci do myślenia, kliknij tutaj oraz dodatkowo zdobądź więcej info (http://www.strefakas.pl/produkty/kasy-fiskalne-stacjonarne/), które także są warte zauważenia.

W swojej ofercie przewiduje wiele ciekawych rozwiązań – od form do wypieku ciast, ciasteczek po innowacyjne akcesoria, typu worek do gotowani, chlebaki lub też foremki na kostki lodu – każdy wybierze coś dla siebie. Cały towar charakteryzuje się intensywnymi kolorami, i niecodziennymi formami. Na pewno są to rzeczy, które dodadzą życia każdej kuchni i sprawią, iż zakochamy się w niej na nowo. Niestety są one całkiem kosztowne – ceny utrzymują się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad 100 PLN.

Farby Tikkurila

Autor: Tikkurila Polska
Źródło: Tikkurila Polska

Na wyjątkową uwagę zasługuje też firma Zak Design. Została ona założona w 1976 roku w Los Angeles w USA.

Ten proponowany odnośnik (https://www.projektoskop.pl/roboty-ziemne/), który ma dane na podnoszony temat, jest nieziemsko genialny, lecz możesz poznać odmienne wiadomości na ten temat, klikając tu.

Już od przeszło 30 lat szokuje ciekawymi i innowacyjnymi projektami. W obecnej ofercie znajdują się wesołe, barwne i użyteczne na co dzień produkty z melaminy. Pytanie czym jest rzeczona melamina – jest ona materiałem syntetycznym, który wyglądem i w dotyku przywodzi na myśl ceramikę, ale zachowuje przy tym lekkość i trwałość plastiku – idealne połączenie, prawda?

Do wytwarzanie produktów firmy Zak Designs wykorzystywane są jedynie surowce najwyższej jakości, dlatego charakteryzują się one perfekcyjnym wykonaniem. Radosna kolorystyka oraz jedyne w swoim rodzaju, efektowne wzornictwo sprawiają, iż przyrządzanie i serwowanie dań staje się przyjemnością. W ofercie posiadają większość potrzebnych przyborów kuchennych: każdego rodzaju pojemniki, dzbanki i kieliszki. Ceny są umiarkowane – od kilkunastu PLN za szklankę, do kilkudziesięciu za coś większego (na przykład miskę).

Produkty wspomnianych firm często można spotkać w sklepach w centrach handlowych , a także w sieci. Trzeba tylko wpisać w Google właściwą frazę, na przykład: „produkty zak design”, „produkty lekue”, lub po prostu „akcesoria dekoracyjne do domu” i już wyświetla nam się wiele linków do pożądanych portali internetowych.

You Might Also Like