Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jakie są teraz największe trendy w salonach kosmetycznych?

11 października 2018
Jeżeli otwierasz własny gabinet urody i chcesz osiągnąć prawdziwy sukces, wówczas bez wątpliwości powinnaś być na bieżąco ze wszystkim trendami panującymi na rynku usług kosmetycznych.

Warto wiedzieć, iż trendy w usługach kosmetycznych zmieniają się praktycznie jak w kalejdoskopie, a równocześnie klientki także oczekują coraz nowszych i bardziej zaskakujących usług. Co zatem aktualnie jest na topie i jakie są aktualnie największe trendy w gabinetach urody?
SPA właściwie dla każdego
fotografijka - skóra

Autor: Lindz Graham
Źródło: http://www.flickr.com
Furorę bez wątpliwości robi właściwie przez niemalże cały czas oferowanie wszelkiego rodzaju zabiegów SPA. Obecnie szczególnie popularne jest float SPA (zobacz), które pozwala klientce na korzystanie z wszystkich uroków oraz udogodnień SPA połączonych równocześnie z kąpielami w świetnych olejkach eterycznych. Float SPA to oczywiście jeden z najmocniejszych hitów tego roku, więc jeśli chcesz być na topie i oferować w swoim gabinecie kosmetycznym najbardziej pożądane aktualnie zabiegi, wówczas z pewnością powinnaś zainwestować w kapsułę do float SPA.

Podstawowe usługi zawsze w modzie
Podążając za nowościami nie możesz także zapominać o klasycznych usługach takich jak przykładowo pedicure czy regulacja rzęs. Fotele do pedicure zobaczysz tutaj również są miejscem, na którym klientki mogą się naprawdę porządnie zrelaksować, a równocześnie za nieduże pieniądze sprawić, że poczują się śliczne.

Dlatego właśnie pamiętaj, żeby w swoim salonie mieć zawsze wysokiej jakości fotele do pedicure, a jednocześnie naprawdę fachowe pracownice wykonujące manicure lub pedicure. To bez wątpienia sprawi, że właściwie zawsze będziesz mieć komplet klientów i właściwie nigdy nie będziesz narzekać na brak ruchu w interesie.

You Might Also Like