Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są wyposażone na organizację wydarzeń i zadowolenie klientów?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i nie wiesz jakie miejsce wybrać? A może chcesz czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Przekonaj się co w tym temacie ma do zaoferowania rynek!

Jedną z możliwości na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.

To tworzony, szczeciński wysokościowiec zlokalizowany w dzielnicy Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Budowa budynku Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a zostanie zakończona w czerwcu 2017 roku. Sporo interesujących informacji przeczytasz na tej stronie http://www.mojekonferencje.pl. Nawierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego z kolei największą część ma zająć powierzchnia mieszkalna – bo prawie 22 tys. m2, z około 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, lokale handlowe i usługowe, bo około 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego niezwykłego lokalu wykonała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest przedsiębiorstwo J.W. Construction. W najbliższej okolicy budowli mieszczą się centrum handlowe Fala oraz Dom Pomocy Społecznej, a także przebudowywane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.
Hanza Tower Szczecin

Autor: tico_24
Źródło: http://www.flickr.com
Obiekty konferencyjne Szczecin to obszerna paleta wyboru- całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Nie brakuje nowoczesnych obiektów konferencyjnych, mieszczących się w dynamicznie rozwijającym się obszarze biurowców. Te najbardziej uznane obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni wyposażone sale konferencyjne a także foyer z miejscem na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich obiektów konferencyjnych jest zaaranżowana wielofunkcyjnie, m.in. z wykorzystaniem nowych, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia położonych blisko ze sobą sal. Podczas organizacji większych eventów można na takie budowle liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca alternatywa dla konferencji przygotowywanych w wysokiej skali hotelach. Miejsca takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa mające wieloletnie doświadczenie zdobyte przy przygotowywaniu setek różnorodnych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w różnych budowlach hotelowych i konferencyjnych.

Jako organizatorzy firmy dobrze znają potrzeby i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również specjalne wymogi wobec samej organizacji eventu. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo przygotowanych, jak i wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny!

, ,

Related posts

Czy wyjazd do południowych krajów to właściwy pomysł na urlop? Sprawdź nasze pomysły

Coraz więcej osób rozważa wyjazd z kraju jako jedną z alternatywnych opcji spędzenia urlopu. Wbrew pozorom taki wyjazd wcale nie musi być drogi, głównie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż ceny w Polsce także nie zaliczają się już do najniższych. Minęły raczej definitywnie czasy, kiedy niemal każdy, kto miał jakąkolwiek gotówkę, mógł spakować walizkę i wybrać się bez większego organizowania i rozważania wydatków nad chociażby rodzime morze czy w góry

.

Legnica czekająca na wędrowców

Legnica to piękne, zabytkowe miasto w województwie dolnośląskim, na wschód od Wrocławia, które z pewnością powinno się odwiedzić.
Pomimo przeróżnych przeciwności w Legnicy uratowało się kilkadziesiąt obiektów architektury zabytkowej.

Kilkudniowy wypad do Gdańska

Od długiego czasu mocno popularne zostały tzw. city break, czyli krótkie, zwykle weekendowe wypady do atrakcyjnych turystycznie miejscowości. Są to często duże miasta, nierzadko za granicą, ale i w naszym kraju jest mnóstwo wartych zobaczenia miejscowości. Jedną z nich jest z pewnością Gdańsk.

Włochy – co warto zobaczyć

Mało jest osób, które potrafią oprzeć się urokowi Włoch. A kto raz odwiedzi południe tego kraju, będzie pragnął powrócić. Sycylię - największą wyspę Morza Śródziemnego cechuje oryginalny górzysty pejzaż, przechodzący w obszerne płaszczyzny jak też wybrzeże o długości 1039 km z piaszczystymi, żwirowymi i skalistymi plażami. Wysepki Liparyjskie na północy, górujący nad wysepką wulkan Etna, rozliczna śródziemnomorska fauna oraz flora oraz kultura i sztuka sprawiają, iż Sycylia należy do najbardziej czarujących miejsc na globie. Włochy są krajem, który potrafi zadowolić wszelkiego turystę bez względu na jego oczekiwania.

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.