Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są wyposażone na organizację wydarzeń i zadowolenie klientów?

11 października 2018
Zamierzasz zrobić organizację konferencji i nie wiesz jakie miejsce wybrać? A może chcesz czegoś wyjątkowego na szczególne okazje? Przekonaj się co w tym temacie ma do zaoferowania rynek!

Jedną z możliwości na szczecińskim rynku jest Hanza Tower Szczecin.

To tworzony, szczeciński wysokościowiec zlokalizowany w dzielnicy Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy zbiegu Witosa i Odzieżowej. Budowa budynku Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a zostanie zakończona w czerwcu 2017 roku. Sporo interesujących informacji przeczytasz na tej stronie http://www.mojekonferencje.pl. Nawierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego z kolei największą część ma zająć powierzchnia mieszkalna – bo prawie 22 tys. m2, z około 400 pomieszczeniami, a trochę mniej, lokale handlowe i usługowe, bo około 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego niezwykłego lokalu wykonała firma Urbicon, z kolei jego generalnym wykonawcą jest uznana firma budowlana Calbud, a deweloperem jest przedsiębiorstwo J.W. Construction. W najbliższej okolicy budowli mieszczą się centrum handlowe Fala oraz Dom Pomocy Społecznej, a także przebudowywane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.
Hanza Tower Szczecin

Autor: tico_24
Źródło: http://www.flickr.com
Obiekty konferencyjne Szczecin to obszerna paleta wyboru- całkiem pomocna strona, warto zajrzeć. Nie brakuje nowoczesnych obiektów konferencyjnych, mieszczących się w dynamicznie rozwijającym się obszarze biurowców. Te najbardziej uznane obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni wyposażone sale konferencyjne a także foyer z miejscem na serwis kawowy oraz lunch. Nawierzchnia takich obiektów konferencyjnych jest zaaranżowana wielofunkcyjnie, m.in. z wykorzystaniem nowych, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego połączenia położonych blisko ze sobą sal. Podczas organizacji większych eventów można na takie budowle liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca alternatywa dla konferencji przygotowywanych w wysokiej skali hotelach. Miejsca takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa mające wieloletnie doświadczenie zdobyte przy przygotowywaniu setek różnorodnych wydarzeń o podłożu konferencyjno-szkoleniowym w różnych budowlach hotelowych i konferencyjnych.

Jako organizatorzy firmy dobrze znają potrzeby i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również specjalne wymogi wobec samej organizacji eventu. Obiekty konferencyjne to kompleks sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo przygotowanych, jak i wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny!

You Might Also Like