Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Urlopowy okres to głównie wakacyjny wyjazd nad morze lub jezioro albo aktywna odmiana wypoczynku, któremu mamy czas się wreszcie poświęcić

11 października 2018
Zaopatrzeni we odpowiedni sprzęt możemy bezpiecznie ruszać na ukochane wyprawy.
Bardzo popularny aktualnie, choć u nas jeszcze niewiele znany jest skitouring.

plecaki wolfgang

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
W skrócie mówiąc skitouring to nic innego jak użycie nart do wypraw po górskich wzniesieniach lub szlakach. Narty odróżniają się od zwyczajnych tym, że są zaopatrzone w tzw. foki, czyli specjalne podkładki , które przeciwdziałają zsuwaniu się w czasie podchodzenia. Zainteresowanych i zakochanych w tej innowacyjnej odmianie użytkowania nart ciągle przybywa, a sam skitouring staje się coraz bardziej modny – zerknij na skitouring. To jasne decydując się na taką wycieczkę wskazane jest zaopatrzyć się w odpowiednią odzież jak i plecak. Jeżeli właśnie o nich mówimy, wykluczone jest pominąć plecaki wolfgang. Marka doskonale znana miłośnikom wędrówek turystycznych, a cech, które odróżniają plecaki wolfgang od innych jest naprawdę dużo. To przede wszystkim plecaki turystyczne wyprodukowane z bardzo odpornych i wytrzymałych tkanin. Ponadto wszystkie plecaki wolfgang wierzchnie szwy mają odpowiednie zabezpieczone przed rozpruciem, dzięki czemu ich trwałość jest niezwykle duża. Wskazane jest ująć, że dodatkowo są zaopatrzone zarówno w nieprzepuszczający wody pokrowiec, alarmowy gwizdek i posiadają mnóstwo uchwytów do podpinania dodatkowego ekwipunku – polecane.

Nie trzeba chyba już przypominać, iż plecaki wolfgang posiadają części odblaskowe, które mają zagwarantować większe bezpieczeństwo.
Tak zaopatrzonym można pomyślnie wyruszyć na górskie wyprawy. Bezpieczeństwo na pewno mamy zagwarantowane.

You Might Also Like