Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Wakacje pełne egzotycznych wrażeń

11 października 2018
Myślisz o zagranicznych wakacjach na czystych plażach? Ta propozycja może być idealna: udaj się do Meksyku bądź na warto wybrać się na wypoczynek w Meksyku? Jeśli chodzi wakacje Meksyk to połączenie, które na pewno pewnością zapewnią nam niezapomniane wrażenia. Meksyk jest krajem o ciekawych atrakcjach turystycznych. Wybierając wakacje w Meksyku, możemy spędzić je na pięknych, pokrytych piaskiem w kolorze białym plażach.

meksyk

Źródło: pixabay.com

Większość plaż Meksyku to plaże ciągnące się nad niesamowicie błękitnymi wodami oceanu. By je poznać, trzeba wpisać w wyszukiwarkę wyrażenie “wakacje Meksyk” – apollotour.pl/di5jp_meksyk.htmW Meksyku czekają na turystów też inne atrakcje. Jest to państwo, w którym zachowały się cenione zabytki z okresu przedkolumbijskiego. Meksyk to również raj dla miłośników nurkowania. Najpiękniejsze w kraju miejsca do nurkowania znajdują się na półwyspie Jukatan i w rejonach Wybrzeża Majów.

To w tych okolicach położone są najładniejsze w Meksyku rafy koralowe. Rafa koralowa jest nie tylko wyjątkowo piękna, ale jest niezwykła również , biorąc pod uwagę widoczność. Na półwysep Jukatan turystów przyciąga nie tylko rafa koralowa, ale też pozostałości po kulturze Majów. Jednym z takich terenów, licznie zresztą wybieranych przez turystów, jest miasto Tulum. Z kolei na Oceanie Indyjskim znajduje się archipelag Seszele.

Archipelag składa się z ponad stu wysp, wszystkie mają pochodzenie wulkaniczne. Seszele toraj dla ceniących kąpiele słoneczne. Planując spędzić urlop na wyspach archipelagu, należy poszukiwać w agencjach turystycznych ofert Seszele Last Minute. Propozycje typu Seszele Last Minute to okazja, by wakacje na wyspach były nie tylko udane, ale przede wszystkim także tanie. Warto sprawdzić również te oferty: bali last minute z Apollo Tour.

seszele

Źródło: pixabay.com

Mieszkańcy archipelagu są doskonale przygotowani do obsługi dużego co roku ruchu turystów. Na miłośników dobrego wypoczynku czekają na wyspach komfortowe hotele, idealnie zaplecze hotelarskie, gastronomiczne oraz rekreacyjno-sportowe. Jedną z największych atrakcji lubianych przez turystów jest trekking po dzikich, pełnych tropikalnych drzew rejonach archipelagu.

Seszele to także raj dla miłośników nurkowania, czeka na nich tutaj wielkich rozmiarów koralowy atol. Z uwagi na okres deszczowy Seszele najlepiej jest odwiedzić w czasie od marca do maja oraz w okresie od września do listopada. W tym okresie można spędzić tutaj naprawdę udany urlop.

You Might Also Like