Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Jesienią nad Bałtyk? Oczywiście, że tak!

18 stycznia 2021
Jesienny urlop. Czy są szanse, że wrócimy zadowoleni? Oczywiście! Organizując „wyjazd po sezonie”, z całą pewnością nie będziemy mieli problemów z rezerwacją noclegu.

To całkowicie inaczej niż w czasie wakacji, gdy w słuchawce telefonu, jak bumerang powraca jedno zdanie: „Och, przykro nam, ale wszystkie miejsca są zarezerwowane”. Do odwiedzin polskich terenów przekonać nas także mogą na każdą kieszeń ceny. Polska jednak stale wypada konkurencyjnie w porównaniu z Europą Zachodnią, zwłaszcza „po sezonie”!

Stopy na piasku

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Podróż nad morze umożliwia nam również z każdą chwilą poprawiający się stan polskich dróg. Obecnie, autostrady poprowadzą nas do większości miejsc w Polsce. Cały czas powstające nowe odcinki zapewniają nam możliwość wygodnych podróży.

Jesienią warto udać się do Trójmiasta, które w sezonie jak wiemy jest wielce zatłoczone. To specyficzne połączenie trzech, odrębnych miast, które tworzą jedno, piękne i niepowtarzalne miejsce w północnej części kraju. Największy jest Gdańsk (więcej ). Tutaj można przenieść się w czasie zwiedzając piękną starówkę, biorąc udział w Jarmarkach, odwiedzając pomnik Neptuna, czy spacerując.

Sopot to miasteczko uzdrowiskowe. Mieszczą się w nim eleganckie hotele oraz spora liczba restauracji i pubów. Miasto nigdy nie śpi i dzieje się w nim naprawdę dużo. Gdynia to najnowocześniejsze miasto w tej aglomeracji. Tutaj można zobaczyć modernistyczną architekturę, spędzić czas na szerokiej plaży lub wybrać się na spacer po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Znalezienie noclegu o tej porze roku, nie sprawi nam problemu – noclegi Sopot.

Moda i bezproblemowość wyjazdów zagranicznych spowodowały, iż wiele osób zapomniało o wypoczynku spędzonym np. nad polskim morzem. A przecież polskie morze to nie jedynie plaże, ale też klimat, który znakomicie wpływa na nasz organizm.

Tym sposobem nasz urlop będzie łączył przyjemne z pożytecznym – relaks, ale też uczynienie czegoś dobrego dla siebie. I najważniejsze – plaże. Cudownie złociste, wielkie i o delikatnym piasku. Zachęcające do odpoczynku. Maluchy potrafią godzinami projektować zamki i tunele.

Kliknij serwis (https://www.coraltravel.pl/Grecja/Kreta/hotel/KAVROS_BEACH/8299/40-1798-24FF.html)! Tam zobaczysz interesujące fakty na to zagadnienie, omówione w naszymartykule.

W Trójmieście nie ma mowy o nudzie!

You Might Also Like