Bpgew

Zakochać się w Anglii

27 lutego 2019
Wszyscy doskonale wiemy jak to bywa z miłością. Czasem mamy kogoś, z kim możemy dzielić nasze szczęście i smutki zwykłego dnia, a kiedy indziej w pojedynkę próbujemy jakoś funkcjonować. Bywa, że jako osoby z dziećmi często nie możemy w stanie zwyczajnie funkcjonować, bo brak nam osoby, która pokochałby nas, jako kobietę albo mężczyznę a nie, jako matkę czy ojca.

miłość

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego świetnym rozwiązaniem stają się randki dla rodziców. To opcja dla wszystkich, którzy chcieliby spotkać nową miłość. Każdy wie, że nie zawsze wychodzi po naszej myśli. Ale nie musimy marnować sobie życia z kimś, do kogo już nic nie czujemy można poszukać osobę, która będzie chciała z nami żyć. Dobrze znowu poczuć motyle w brzuchu. Nie powinniśmy szukać wymówek w stylu nie mam czasu na szukanie kolejnej miłości. Wystarczy zalogować się na którymś portalu, na którym samotni rodzice szukają kogoś do pary. To pozwoli odnalezienia osoby, która wie, że bywa, że trudno wyrwać z domu, bo nie ma, kogoś z kim można zostawić nasze pociechy. Tak, więc śmiało załóżmy sobie takie konto i kto wie może uda nam się znaleźć kogoś, z kim będziemy chcieli spędzić resztę życialub po prostu spotkamy kilka osób, które sprawią, że poczujemy się dowartościowane/dowartościowani i będzie chciało nam się żyć nawet samemu ale już całkiem na nowo.

Zakochani

Autor: Wyatt Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

Odnajdź swą drugą połówkę

Jeżeli mowa o randkowaniu dorosłych ludzi , którzy mają dzieci to nie jest to wcale takie łatwe. Jak tu niby znaleźć czas między zmianą pampersów jednemu dziecku a ćwiczeniem z angielskiego ze starszym dzieckiem. Dlatego randki dla rodziców sporemu gronu osób wydają się nierealne. Bo o ile już na samą randkę jakoś znalazłoby się czas, o tyle trudno znaleźć czas na znalezienie partnerki/partnera do tego rodzaju spotkania.

Ale, od czego mamy dzisiejsze możliwości. Jeśli chcielibyśmy naleźć nową miłość i w puścić ją do swojego życia, to musimy w wolniejszej chwili założyć profil na portalu randkowym dla rodziców i już, wystarczy czekać aż odezwą się osoby zainteresowana matką lub ojcem z dzieckiem. A że są portale randkowe z myślą o rodzicach, to będzie można na pierwszym spotkaniu i bez skrępowania powiedzieć o dzieciach, ale również razem oderwać się od monotonii codzienności chociażby przez wyjście do restauracji w niepoplamionych ciuchach i zamówić danie, które nie zostanie zrzucone na podłogę albo coś niezidentyfikowanego, np. jakaś zabawka, nie zostanie dorzucone do środka.