Właściwie dobrana odzież firmowa sprawi, że konkretny podwładny stanie się najlepszą reklamą pensjonatu bądź restauracji

Znane polskie przysłowie przypomina nam, że nie odzienie zdobi człowieka i trudno krytykować słuszność wskazanej maksymy – przecież w istocie liczą się cechy usposobienia i przyjazne nastawienie do otoczenia. Jednak w niektórych zawodach estetyczny wygląd jest absolutną podstawą, gdyż jeśli kelner w uznanej restauracji w Warszawie czy Jędrzejowie podałby wspaniale prezentujące się danie w podziurawionym fartuchu, to goście na pewno straciliby apetyt. Stąd w gastronomii tak ważne jest dobrze wyprane oraz dokładnie wyprasowane ubranie.

Cechą charakterystyczną ubrań roboczych bywa odpowiednio dobrana kolorystyka.

Oczekuje na Ciebie interesująca informacja (http://restauracja-laura.pl/) – należy kliknąć w podany link i tam stworzyliśmy dla Ciebie sporo kluczowych treści.

Robotnicy, a zwłaszcza drogowcy, wkładają spodnie w czarnych barwach z jaskrawopomarańczowymi wstawkami oraz fluorescencyjnymi naszywkami. Z kolei odzież gastronomiczna zazwyczaj jest kremowa, ewentualnie z naszytym logo lub nazwą pizzerii. Na takich ubraniach bardzo szybko można dostrzec wszystkie, również te nieduże plamy, zatem szefowa kuchni musi systematycznie zmieniać swój fartuch na świeżo wyprany. Tymczasem kelnerki wkładają bluzki w ciemniejszych barwach. Mocne kolory dodają bowiem powagi nawet młodocianym pracownikom.

hotel

Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com

Więcej:

Odzież gastronomiczna jest zamawiana nie tylko przez menedżerów cukierni w Sanoku, Jeleniej Górze bądź innych dużych miastach, ale także przez tych, którzy zarządzają lokalami w niedużych miejscowościach – zapoznaj się z odzieżą korporacyjną firmy Empak. Tego typu produkt interesuje także dyrektorów zajazdów. Nierzadko są to bogato wyposażone obiekty, w których stołują się majętni goście hotelowi i biznesmeni, a w weekendowe wieczory odbywają się tam przyjęcia weselne lub okolicznościowe. Nic zaskakującego w tym, że tak kelnerki, jak i pracownice kuchni muszą być ładnie ubrane.

Nie mniej ważne jest zakupienie ubrań firmowych dla reszty personelu. Odzież dla hoteli to zarówno stroje dla pracownic recepcji, jak i dla pokojowych, a nawet sprzątaczek czy konserwatorów – poznaj odzież dla hoteli. Oczywiście takie ubrania są szyte na miarę bądź kupowane z myślą o sylwetce danego pracownika. Bądź co bądź, członkowie ekip pracowniczych, którzy mają bezpośredni, a także pierwszy kontakt z gościem, muszą wyglądać nienagannie. Stąd wszystkie drogie cukiernie i hotele zamówią jedynie najlepszej jakości odzież. Natomiast na firmowych koszulach z pewnością pojawi się logo i dzięki temu zwykły pracownik jest także ambasadorem marki.

, ,

Related posts

Dokąd w Polsce warto udać się na odpoczynek?

W naszym kraju nie trzeba długo szukać, by trafić na prawdziwą perełkę, biorąc pod uwagę zwiedzanie ciekawych miejsc. Podróżujący mają do dyspozycji niemałą gamę rozwiązań wartych rekomendacji, co nie zostaje bez echa.

Dokąd na zasłużony odpoczynek?

Ostatnimi czasy widać prawdziwy turystyczny boom na Tajlandię, jaka właśnie o owej porze roku przeżywa najogromniejsze oblężenie. Przed wyjazdem do głośnego Bangkoku oraz na rajskie plaże sprawdźcie, w jaki sposób uplanować wczasy, by nie przepłacić.
W trakcie, gdy ogarnięta chłodem Europa zimuje, Tajlandia rozkwita w blasku słońca.

Busem do Niemiec – można podróżować małym kosztem, błyskawicznie, bezproblemowo i komfortowo

Busy do Niemiec to jeden z najszybszych i najbardziej rozpowszechnionych sposobów przewozu, za pomocą których mamy możliwość podróżować za naszą zachodnią granicę. W czasie nie więcej niż kilkunastu godzin łatwo dojedziemy z praktycznie dowolnego dużego miasta w Polsce do dowolnego miejsca w Niemczech.Podróż odbywa się busami dziesięcioosobowymi. Pojazdy mają wygodne wnętrze, ogrzewanie oraz klimatyzację. Transport busem odbywa się w wygodnych warunkach, ekspresowo i bezpiecznie.

Latest posts

Różnice między hurtowniami spożywczymi a internetowymi

Obecnie dostępne są już dwie kategorie hurtowni spożywczych – tradycyjna i internetowa. Każda z nich – choć posiada towar podobny – różni się w pewnych sprawach, lecz równocześnie obie wciąż mogą ze sobą z powodzeniem konkurować o popularność klientów.

Jakim sposobem efektownie odmienić wygląd pomieszczeń?

Nie da się ukryć zjawiska, że należyte aranżowanie wnętrz jest zadaniem względnie skomplikowanym, z jakim przychodzi się nam zmagać w ciągu naszego życia. Doskonale wiemy, że nasze domowe przestrzenie, które będą dopracowane pod względem optycznym mogą stanowić dla nas duży powód do radości. Wykonanie jednak takiego założenia w praktyce wcale nie jest prostym zadaniem.

Parę słów na temat hurtowni jubilerskich

Kupno biżuterii – zwłaszcza dla panów – często oznacza kłopot oraz brak dostatecznej wiedzy na ten temat. Bardzo często też i ceny nie są zadowalające w zależności z wyglądem, bądź materiałami, z których rzecz została wykonana.

Które polecane meble ogrodowe opłaci się w tej chwili nabywać

Wybór odpowiednich mebli ogrodowych nie bywa zazwyczaj rzeczą banalną - lub najpewniej wybrać niedrogie meble ogrodowe, lecz nie w pełni sprawdzone czy raczej znane ich markowe odpowiedniki? Aby dobrze wybrać przykładowo określonego mebla ogrodowego, najbezpieczniej zaznajomić się bliżej z samym zagadnieniem. Podczas wyboru dobrze teraz zastanowić się nad ofertę taką jak choćby: meble ogrodowe technorattan, jaka utrafi w guściki nawet bardzo wymagających klientów.