Właściwie dobrana odzież firmowa sprawi, że konkretny podwładny stanie się najlepszą reklamą pensjonatu bądź restauracji

Znane polskie przysłowie przypomina nam, że nie odzienie zdobi człowieka i trudno krytykować słuszność wskazanej maksymy – przecież w istocie liczą się cechy usposobienia i przyjazne nastawienie do otoczenia. Jednak w niektórych zawodach estetyczny wygląd jest absolutną podstawą, gdyż jeśli kelner w uznanej restauracji w Warszawie czy Jędrzejowie podałby wspaniale prezentujące się danie w podziurawionym fartuchu, to goście na pewno straciliby apetyt. Stąd w gastronomii tak ważne jest dobrze wyprane oraz dokładnie wyprasowane ubranie.

Cechą charakterystyczną ubrań roboczych bywa odpowiednio dobrana kolorystyka.

Oczekuje na Ciebie interesująca informacja (http://restauracja-laura.pl/) – należy kliknąć w podany link i tam stworzyliśmy dla Ciebie sporo kluczowych treści.

Robotnicy, a zwłaszcza drogowcy, wkładają spodnie w czarnych barwach z jaskrawopomarańczowymi wstawkami oraz fluorescencyjnymi naszywkami. Z kolei odzież gastronomiczna zazwyczaj jest kremowa, ewentualnie z naszytym logo lub nazwą pizzerii. Na takich ubraniach bardzo szybko można dostrzec wszystkie, również te nieduże plamy, zatem szefowa kuchni musi systematycznie zmieniać swój fartuch na świeżo wyprany. Tymczasem kelnerki wkładają bluzki w ciemniejszych barwach. Mocne kolory dodają bowiem powagi nawet młodocianym pracownikom.

hotel

Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com

Więcej:

Odzież gastronomiczna jest zamawiana nie tylko przez menedżerów cukierni w Sanoku, Jeleniej Górze bądź innych dużych miastach, ale także przez tych, którzy zarządzają lokalami w niedużych miejscowościach – zapoznaj się z odzieżą korporacyjną firmy Empak. Tego typu produkt interesuje także dyrektorów zajazdów. Nierzadko są to bogato wyposażone obiekty, w których stołują się majętni goście hotelowi i biznesmeni, a w weekendowe wieczory odbywają się tam przyjęcia weselne lub okolicznościowe. Nic zaskakującego w tym, że tak kelnerki, jak i pracownice kuchni muszą być ładnie ubrane.

Nie mniej ważne jest zakupienie ubrań firmowych dla reszty personelu. Odzież dla hoteli to zarówno stroje dla pracownic recepcji, jak i dla pokojowych, a nawet sprzątaczek czy konserwatorów – poznaj odzież dla hoteli. Oczywiście takie ubrania są szyte na miarę bądź kupowane z myślą o sylwetce danego pracownika. Bądź co bądź, członkowie ekip pracowniczych, którzy mają bezpośredni, a także pierwszy kontakt z gościem, muszą wyglądać nienagannie. Stąd wszystkie drogie cukiernie i hotele zamówią jedynie najlepszej jakości odzież. Natomiast na firmowych koszulach z pewnością pojawi się logo i dzięki temu zwykły pracownik jest także ambasadorem marki.

, ,

Related posts

Czy wyjazd do południowych krajów to właściwy pomysł na urlop? Sprawdź nasze pomysły

Coraz więcej osób rozważa wyjazd z kraju jako jedną z alternatywnych opcji spędzenia urlopu. Wbrew pozorom taki wyjazd wcale nie musi być drogi, głównie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż ceny w Polsce także nie zaliczają się już do najniższych. Minęły raczej definitywnie czasy, kiedy niemal każdy, kto miał jakąkolwiek gotówkę, mógł spakować walizkę i wybrać się bez większego organizowania i rozważania wydatków nad chociażby rodzime morze czy w góry

.

Legnica czekająca na wędrowców

Legnica to piękne, zabytkowe miasto w województwie dolnośląskim, na wschód od Wrocławia, które z pewnością powinno się odwiedzić.
Pomimo przeróżnych przeciwności w Legnicy uratowało się kilkadziesiąt obiektów architektury zabytkowej.

Kilkudniowy wypad do Gdańska

Od długiego czasu mocno popularne zostały tzw. city break, czyli krótkie, zwykle weekendowe wypady do atrakcyjnych turystycznie miejscowości. Są to często duże miasta, nierzadko za granicą, ale i w naszym kraju jest mnóstwo wartych zobaczenia miejscowości. Jedną z nich jest z pewnością Gdańsk.

Włochy – co warto zobaczyć

Mało jest osób, które potrafią oprzeć się urokowi Włoch. A kto raz odwiedzi południe tego kraju, będzie pragnął powrócić. Sycylię - największą wyspę Morza Śródziemnego cechuje oryginalny górzysty pejzaż, przechodzący w obszerne płaszczyzny jak też wybrzeże o długości 1039 km z piaszczystymi, żwirowymi i skalistymi plażami. Wysepki Liparyjskie na północy, górujący nad wysepką wulkan Etna, rozliczna śródziemnomorska fauna oraz flora oraz kultura i sztuka sprawiają, iż Sycylia należy do najbardziej czarujących miejsc na globie. Włochy są krajem, który potrafi zadowolić wszelkiego turystę bez względu na jego oczekiwania.

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.