Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Właściwie dobrana odzież firmowa sprawi, że konkretny podwładny stanie się najlepszą reklamą pensjonatu bądź restauracji

2 września 2020
Znane polskie przysłowie przypomina nam, że nie odzienie zdobi człowieka i trudno krytykować słuszność wskazanej maksymy – przecież w istocie liczą się cechy usposobienia i przyjazne nastawienie do otoczenia. Jednak w niektórych zawodach estetyczny wygląd jest absolutną podstawą, gdyż jeśli kelner w uznanej restauracji w Warszawie czy Jędrzejowie podałby wspaniale prezentujące się danie w podziurawionym fartuchu, to goście na pewno straciliby apetyt. Stąd w gastronomii tak ważne jest dobrze wyprane oraz dokładnie wyprasowane ubranie.

Cechą charakterystyczną ubrań roboczych bywa odpowiednio dobrana kolorystyka.

Oczekuje na Ciebie interesująca informacja (http://restauracja-laura.pl/) – należy kliknąć w podany link i tam stworzyliśmy dla Ciebie sporo kluczowych treści.

Robotnicy, a zwłaszcza drogowcy, wkładają spodnie w czarnych barwach z jaskrawopomarańczowymi wstawkami oraz fluorescencyjnymi naszywkami. Z kolei odzież gastronomiczna zazwyczaj jest kremowa, ewentualnie z naszytym logo lub nazwą pizzerii. Na takich ubraniach bardzo szybko można dostrzec wszystkie, również te nieduże plamy, zatem szefowa kuchni musi systematycznie zmieniać swój fartuch na świeżo wyprany. Tymczasem kelnerki wkładają bluzki w ciemniejszych barwach. Mocne kolory dodają bowiem powagi nawet młodocianym pracownikom.

hotel

Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com

Więcej:

Odzież gastronomiczna jest zamawiana nie tylko przez menedżerów cukierni w Sanoku, Jeleniej Górze bądź innych dużych miastach, ale także przez tych, którzy zarządzają lokalami w niedużych miejscowościach – zapoznaj się z odzieżą korporacyjną firmy Empak. Tego typu produkt interesuje także dyrektorów zajazdów. Nierzadko są to bogato wyposażone obiekty, w których stołują się majętni goście hotelowi i biznesmeni, a w weekendowe wieczory odbywają się tam przyjęcia weselne lub okolicznościowe. Nic zaskakującego w tym, że tak kelnerki, jak i pracownice kuchni muszą być ładnie ubrane.

Nie mniej ważne jest zakupienie ubrań firmowych dla reszty personelu. Odzież dla hoteli to zarówno stroje dla pracownic recepcji, jak i dla pokojowych, a nawet sprzątaczek czy konserwatorów – poznaj odzież dla hoteli. Oczywiście takie ubrania są szyte na miarę bądź kupowane z myślą o sylwetce danego pracownika. Bądź co bądź, członkowie ekip pracowniczych, którzy mają bezpośredni, a także pierwszy kontakt z gościem, muszą wyglądać nienagannie. Stąd wszystkie drogie cukiernie i hotele zamówią jedynie najlepszej jakości odzież. Natomiast na firmowych koszulach z pewnością pojawi się logo i dzięki temu zwykły pracownik jest także ambasadorem marki.

You Might Also Like