Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Dobra odzież idealna dla branży gastronomicznej w przystępnej cenie

11 października 2018
Odzież do zadań specjalnych sprawdza się w wielu branżach. Lecz nie chodzi jedynie o odzież typowo przemysłową, odporną na wyższe temperatury i na uszkodzenia mechaniczne, stworzoną z myślą o grupie pracowników fizycznych. Chodzi także o taki typ odzieży, który jest charakterystyczny dla konkretnego zawodu. Z kitlem czy pachnącym świeżością fartuchem kojarzymy często lekarzy, chemika czy cukiernika lub każdą jedną osobę, jaka ubiera odzież służbową ze względu na specyficzny charakter wykonywanej pracy.

sprawdź ofertę Empak

Autor: Empak
Źródło: Empak
Bezpośredni producenci i hurtownie posiadają fachową odzież dla gastronomii (fartuchy, czepki na włosy). Sporo przedsiębiorstw oraz miejsc chciałoby, by obsługa wyglądała tak samo lub (zobacz sklep oswietlenie) dość podobnie. Zarówno w placówce bankowej, jak i restauracji czy też na lotnisku, obsługa ma pewne komponenty ubioru albo nawet całe uniformy, jakie powodują, iż wygląda bardzo podobnie. Wyraża w ten sposób szacunek do klienta, ale elementy służbowe bardzo często rozwiązują też kwestię komfortu i etykiety w miejscu pracy. jednak na garderobie się nie kończy, ponieważ przykładowo – gastronomia lub (więcej http://tanieoswietlenie.pl/) motele zgłaszają zapotrzebowanie również na wytrzymałe obrusy, bieżniki, pościel lub pokrowce na fotele. Dodatkowo specjalna odzież dla gastronomii wzbogacona jest o pełną garderobę dla szefa kuchni i obsługi. Wszystkie elementy można dobrać tak, aby były utrzymane w konwencji bistro, w określonych kolorach czy modelach. Miejsce, które wyjątkowo dba o wystrój, dobrą obsługę i satysfakcję gości, kupuje też sezonowe ubrania, charakterystyczne kitle lub koszule z wyszytym logotypem restauracji. Na ubiór często ma też wpływ bieżąca pora roku.

Kitle i czepki czy ogólnie – odzież dla gastronomii, są bardzo często odświeżane i maglowane, dlatego też muszą być uszyte z materiałów najwyższej jakości. Ponadto, wyższe temperatury panujące na kuchni, mimo klimatyzacji czy wentylacji, sprawiają, że można wykorzystywać tylko te tkaniny, jakie przepuszczają powietrze i są wygodne – miękkie i dostosowujące się do ciała. Specjalistyczna odzież dla gastronomii powinna spełniać bardzo wysokie wymogi jakości, ponieważ każdego dnia jest poddawana dość silnym wyzwaniom.

You Might Also Like