Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Najlepsze kobiece marki ubrań na zimę

29 stycznia 2019
Marki ubrań to temat rzeka, szczególnie, gdy chodzi o płeć piękną. Ubrania mają wiele odwołań: druga skóra, przedłużenie osobowości – do takich odwołań przy zakupie odnosimy się najczęściej. Czujemy się lepsi, pewniejsi, swobodniejsi, kiedy zakładamy ubrania, które podobają się nam pod każdym względem.

torebka prezentowa

Źródło: christmasstockimages.com

Warto wspomnieć o prestiżu, a konkretnie o logach, które wybierają kobiety. Tyczy się to dam, które pozwalają sobie na nutkę luksusu, jak i niemniej eleganckich, jednak bardziej ograniczonych budżetem.

Panie, które kochają elegancję, ekstrawagancję i pieniądze powinny przejrzeć ofertę firmy Patrizia Pepe (zobacz ubrania marki Patrizia Pepe). Wszystkie składowe garderoby od tej włoskiej firmy należą do zdecydowanie wysokiej półki jeśli chodzi o każde katalogi. Jedno jest pewne wysoka jakość idzie tu w parze z doskonałymi fasonami. Odzież wierzchnią w konwencji jesiennej, czy to w wersji puchowej, skórzanej czy wełnianej zamówimy tylko zostawiając co najmniej 2-3 tysiące złotych. Tyle kosztują tutaj standardowe płaszcze, kurtki, a nawet spódnice! Progi innych rodzajów ubrań tej marki kształtują się tak samo wysoko. Sukienki wieczorowe, torebki skórzane, a nawet sweterki kosztują tutaj ponad tysiąc złotych (więcej). Astronomia cen na poziomie równym lub przekraczającym jedną wypłatę przeciętnego człowieka uszczupla grono potencjalnych klientów.

Jeśli któraś z was potrzebuje apaszki, szalika lub eleganckiej torebki ze skóry w przystępnej cenie powinna zerknąć na katalog Marengo Fashion (rekomendowane produkty). U tego producenta najnowsza kolekcja jesienno-zimowa została już uruchomiona. Swój mały kącik mają w Marengo także panowie. Ci, którzy lubią szale mają do wyboru kompozycje z różnych materiałów, m. in. wiskozy, bawełny, poliestru, akrylu. Producent przygotował paniom kolekcję skórzanych akcesoriów: torebek, portfeli i kosmetyczek i innych – szerzej na ten temat. Pula kolorów jest rozległa, bez problemu powinniśmy dopasować torebkę czy portfel pod płaszcz czy kurtkę.

Zestawienie marek pokazuje jak różnie kształtują się ceny ubrań i akcesoriów na najbliższe miesiące. Marka jest w cenie, stylowość już niekoniecznie. Decydujący wpływ i tak mają kwestie finansowe – nie każdy pozwoli sobie na spodniami (polecamy poszerzone informacje pod linkiem) za kilka tysięcy złotych, kupując w jego miejsce kilka tańszych.

You Might Also Like