Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czy warto skorzystać z platformy zakupowej? Jak to pomaga w codziennych zajęciach?

11 października 2018
Każdy jest rad, jak może oszczędzić sporą ilość czasu oraz pieniędzy. Podobnie, gdy jednocześnie zwiększa się bezpieczeństwo oraz przejrzystość całkowitego procesu przetargowego, a co więcej jest dostęp do szczegółowych danych dotyczących wszelkich przetargów w organizacji. Coraz więcej firm jest decyduje się na wdrażanie właśnie takiej elektronicznej platformy przetargowej, jaka z pewnością powiększa efektywność postępowań przetargowych.

zakupy

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Platforma zakupowa pozwala na stworzenie kompletnych oraz specjalistycznych formularzy. Do zapytania w bardzo łatwy sposób można dodać całą gamę opcji, takiego rodzaju jak tabele, pytania otwarte i załączniki. Większe oszczędności jest w stanie także przynieść stworzenie jednego, wspólnego przetargu dla dużej liczby zapotrzebowań z automatycznym przyłączaniem formularzy, tabel a także załączników. Niezwykle istotnym elementem takiej platformy zakupowej staje się baza dostawców.

Jesteśmy w stanie wdrożyć do systemu wszystkich swoich dostawców oraz skorzystać z udostępnionych baz przez producenta platformy. W przypadku niektórych, najbardziej specjalistycznych platform baza tego typu jest bardziej rozbudowana i co najistotniejsze – zweryfikowana. Znaczy to, iż dostawcy w takiej bazie reprezentowani są przez faktyczne osoby kontaktowe. Tak samo można się szybko i bez problemu dowiedzieć, jak dostawcę oceniają inni klienci, jacy korzystają z określonej platformy. Tworzenie dokumentów przetargowych na platformie ułatwia tak zwany e-katalog, z jakiego można wybrać produkty, które są zamawianie wcześniej. Możemy jednocześnie dodać najbardziej nowe pozycje do katalogu. Pełny katalog www.ckim.pl/portfolio/katalogi-i-foldery na platformie przetargowej ułożony jest w kategoriach, co sprawia, że bez problemu dotrzemy do najlepszych produktów.

zakupy online

Autor: Highways England
Źródło: http://www.flickr.com
Komunikacja pomiędzy osobami, które pracują nad projektem ma najważniejsze znaczenie dla przebiegu całego procesu przetargowego. Korespondencja w formie e-mailowej znaczy niestety dodatkową pracę, którą powinniśmy wykonać, aby efektywnie śledzić kolejne maile. Na platformie elektronicznej różne dane odnoszące się do przetargów zebrane są w jednym miejscu, zaś dostęp do nich mają jedynie upoważnione osoby.

You Might Also Like