Najpopularniejsze tendencje w przemyśle biżuteryjnym, czyli co jest na topie jeśli rozmawiamy o błyskotkach

W każdym sezonie w świetle reflektorów zobaczyć możemy nowy trend, o którym z reguły zapominamy, ale czasem zdarzy się, że któryś zostanie z nami na dłużej. Przyjrzyjmy się więc kilku lubianym dzisiaj fasonom, a może odkryjemy, że część z nich wcale nie jest tak innowacyjna jak nam się zdawało.

Para młoda na sali weselnej

Autor: Luis Roberto Lainez
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą tendencją tego roku jest z pewnością szczodrość w kompletowaniu dodatków i absolutne nie ograniczanie się do jednego egzemplarza biżuterii, bo tutaj króluje zasada im więcej tym lepiej. Dwa pierścionki na każdym paluszku są więc mile witane. (biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ modowa dziubeka) To samo tyczy się kwestii naszyjników, które zakładane warstwowo, stały się wykładnikiem wpasowywania się w trendy. Najlepiej do tego przydają się delikatne złote lub srebrne ozdoby połączone w spójny zestaw. Przepych na palcach i na szyi sprawia, że nadgarstki zostawia się nieosłonięte? Otóż nie, gdyż i tu obecne jest szaleństwo i komponowanie wielu bransoletek wraz z zegarkiem to następny hit tego okresu. Jeśli pogrzebiemy w pamięci, odpowiednio dokładnie, może się okazać, iż skądś już pamiętamy takie zamiłowanie do przepychu ozdób i mieszanie wszystkich stylów, w celu utworzenia różnobarwnej mozaiki. Taka tendencja ujawniła się – więcej dowiesz się na tej stronie – także w latach osiemdziesiątych, tylko w odrobinę bardziej szalonej i jaskrawej kolorystyce.

Trzeba przyznać, że dzisiejsze trendy są odrobinę delikatniejsze i łagodniejsze, co w żadnym razie nie oznacza, że nudniejsze.A co się dzieje w dziedzinie biżuterii ślubnej? W tej dziedzinie królują obrączki dwukolorowe. Są połączeniem dwóch popularnych materiałów o różnych barwach.Kategoria obrączki dwukolorowe zawiera w sobie więc nie tylko pierwsze nasuwające się na myśl połączenie, czyli złoto wraz ze srebrem, a też te bardziej niecodzienne, jak przykładowo złoto białe z różowym. To jednak nie koniec, gdyż w weselnych trendach znalazło się pole do popisu dla tak „nieślubnych” barw jak granatowy, a w niektórych przypadkach nawet i czarny. Jednak, co w tym zaskakującego jeśli w obecnych latach już nawet czarna suknia ślubna niespiesznie staje się czymś nie budzącym kontrowersji.

obrączki

Autor: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com
Dokładnie zauważamy, więc że sektor biżuterii podlega szybkim przemianom i rządzące tendencje zmieniają się z sezonu na sezon. Jednakże, czasami zdarza się tak, iż za kilkanaście, kilkadziesiąt lat niektóre popularne obecnie trendy powracają do życia – poznaj na stronie.

, ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.