Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Zakupy na pchlim targu – najfajniejsze koncepcje na udane zakupy.

15 sierpnia 2019
Zakupy na pchlim targu to fajna okazja do odnalezienia wielu fajowskich i oryginalnych dodatków do wnętrza domu, lub specyficznej ciekawej i pięknej biżuterii. Mamy niemalże pewność, że mało kto będzie miał taką samą rzecz.

Na targu

Autor: rajkumar1220
Źródło: http://www.flickr.com
Będąc na studiach często czekałam zawsze na targi staroci, które były raz w miesiącu w Lublinie. Czego tam nie można było wyszukać! Kupiłam sobie właśnie w tym miejscu moją śliczną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Nawet nie wiecie jaka jest rewelacyjna – mam ją już 7 lat.

Jeśli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do tego serwisu (https://malafabryczka.pl/kategoria/koraliki/135), ponieważ znajdziesz tam dużo zajmujących Cię tematów, które są tam omówione.

Jest dosłownie niezniszczalna i nadal zwraca uwagę przechodniów. Skórkę od czasu do czasu traktuję jedynie impregnatem, dokładnie czyszczę. Ma styl rockowy, jest więc idealna na wszelkie koncerty rock’n’rollowe.

Myślisz pewnie, jak kupować na pchlim targu?Fakt, jest to miejscówka gdzie można zakupić zarówno prawdziwy skarb, jak i podróbkę wg sprzedającego wartą kilkaset złotych. Z tego powodu na pierwsze zakupy polecam pójść ze stałym bywalcem tego typu bazarków.

Mnie wzięła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która niesamowicie orientuje się w markach ciuchów, ich podróbkach i biżuterii. Uchroniła mnie przed nabyciem rewelacyjnie prezentujących się butów „Nike”. Na szczęście zauważyła pewien drobiazg wskazujący na fakt, że była to podróbka.

Dużo interesujących wskazówek i wyposażeń z wykorzystaniem rzeczy zakupionych na pchlim targu odnalazłam na blogu Lovingit. Blogerka udowadnia, że stare rzeczy mogą mieć drugie życie i ślicznie prezentować się w mieszkaniach, nawet tych współczesnych.

Szukasz dodatkowych informacji, by rozszerzyć swą wiedzę na ów temat? Zapraszamy do następnego wpisu. Znajdziesz go na portalu (https://bhpsprinters.pl/) pod linkiem.

Zobaczcie sami: . Z pewnością odnajdziecie przedmioty, które wykorzystacie we własnych domach.

You Might Also Like