Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Najpopularniejsze tendencje w przemyśle biżuteryjnym, czyli co jest na topie jeśli rozmawiamy o błyskotkach

11 października 2018
W każdym sezonie w świetle reflektorów zobaczyć możemy nowy trend, o którym z reguły zapominamy, ale czasem zdarzy się, że któryś zostanie z nami na dłużej. Przyjrzyjmy się więc kilku lubianym dzisiaj fasonom, a może odkryjemy, że część z nich wcale nie jest tak innowacyjna jak nam się zdawało.

Para młoda na sali weselnej

Autor: Luis Roberto Lainez
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą tendencją tego roku jest z pewnością szczodrość w kompletowaniu dodatków i absolutne nie ograniczanie się do jednego egzemplarza biżuterii, bo tutaj króluje zasada im więcej tym lepiej. Dwa pierścionki na każdym paluszku są więc mile witane. (biżuteria http://www.olenkaphu.pl/ modowa dziubeka) To samo tyczy się kwestii naszyjników, które zakładane warstwowo, stały się wykładnikiem wpasowywania się w trendy. Najlepiej do tego przydają się delikatne złote lub srebrne ozdoby połączone w spójny zestaw. Przepych na palcach i na szyi sprawia, że nadgarstki zostawia się nieosłonięte? Otóż nie, gdyż i tu obecne jest szaleństwo i komponowanie wielu bransoletek wraz z zegarkiem to następny hit tego okresu. Jeśli pogrzebiemy w pamięci, odpowiednio dokładnie, może się okazać, iż skądś już pamiętamy takie zamiłowanie do przepychu ozdób i mieszanie wszystkich stylów, w celu utworzenia różnobarwnej mozaiki. Taka tendencja ujawniła się – więcej dowiesz się na tej stronie – także w latach osiemdziesiątych, tylko w odrobinę bardziej szalonej i jaskrawej kolorystyce.

Trzeba przyznać, że dzisiejsze trendy są odrobinę delikatniejsze i łagodniejsze, co w żadnym razie nie oznacza, że nudniejsze.A co się dzieje w dziedzinie biżuterii ślubnej? W tej dziedzinie królują obrączki dwukolorowe. Są połączeniem dwóch popularnych materiałów o różnych barwach.Kategoria obrączki dwukolorowe zawiera w sobie więc nie tylko pierwsze nasuwające się na myśl połączenie, czyli złoto wraz ze srebrem, a też te bardziej niecodzienne, jak przykładowo złoto białe z różowym. To jednak nie koniec, gdyż w weselnych trendach znalazło się pole do popisu dla tak „nieślubnych” barw jak granatowy, a w niektórych przypadkach nawet i czarny. Jednak, co w tym zaskakującego jeśli w obecnych latach już nawet czarna suknia ślubna niespiesznie staje się czymś nie budzącym kontrowersji.

obrączki

Autor: Takashi Hososhima
Źródło: http://www.flickr.com
Dokładnie zauważamy, więc że sektor biżuterii podlega szybkim przemianom i rządzące tendencje zmieniają się z sezonu na sezon. Jednakże, czasami zdarza się tak, iż za kilkanaście, kilkadziesiąt lat niektóre popularne obecnie trendy powracają do życia – poznaj na stronie.

You Might Also Like