Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czy warto kupować chińskie rzeczy i je sprowadzać? Czy daje nam to korzyści? Jak robić tego typu zakupy?

31 stycznia 2019
Kupowanie towarów w Chinach to temat coraz bardziej popularny. Dawniej niedostępne transakcje, przeniosły się do sieci, są teraz na porządku dziennym i dostępne dla każdego. W dzisiejszych czasach sprowadzanie produktów z dalekich Chin jest jak nabywanie rzeczy z popularnych serwisów internetowych. A to z tego powodu, że operacja zabiera faktycznie dość mało czasu, nie trzeba znać tamtejszego języka. Mając kartę płatniczą i zupełne podstawy języka angielskiego jesteśmy w stanie z łatwością kupować produkty z Chin.

Chiny

Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część sprzętów do kupienia w naszych sklepach jest z Chin. Kiedy chcielibyśmy odszukać jak najbardziej korzystny cenowo artykuł przeglądamy serwisy aukcyjne, porównywarki ofert oraz inne promocje. Jednak nie musimy tego robić, gdy kupujemy tanie produkty z krajów azjatyckich, szczególnie z Chin. Niby można tak samemu pracować, lecz jednak lepiej korzystać z pomocy specjalistów, jak importer z Azji :.

Zakup produktów bezpośrednio z Azji jest niesamowicie korzystny, a to pewnie z powodu bardzo niskiej ceny produktów.

Wejdź na ten link i zobacz tam uwagi o nas. Gdy powstaną jakieś pytania, to z przyjemnością Ci na nie odpowiemy.

Istotna jest też darmowa przesyłka lub też często pojawiające się dodatki, jakie sprzedawcy umieszczają w paczce. Na przykład, wraz z przesyłką, kiedy kupujemy telefony komórkowe dostajemy darmowy dodatek w formie folii na ekran albo rysika pojemnościowego. Na chińskim rynku są także znane marki, jakie oferują towary niedostępne w Europie. Można więc kupić produkty znanych marek, jakie są znane w Azji, a których ciężko szukać na Starym Kontynencie. Jak wiemy rynek chiński jest niezwykle różnorodny, więc w każdej z branż można odnaleźć takie artykuły, których w Europie na pewno nie kupimy.

Różnice w cenie, porównując takie same zakupy w Polsce, w dosyć znacznym stopniu zależą od kursu dolara. Czym gorsze notowania złotówki, tym mniej artykułów opłaci się kupić w Chinach. Koszty zwiększają się także w czasie świąt, choć to jest już naturalne, lecz dla odmiany, po nowym roku nie zawsze wracają do wcześniejszego niskiego poziomu. Jeśli w związku z tym planujemy takie zakupy musimy o takich rzeczach pamiętać, aby zyskać, a nie jednak stracić na tego typu transakcji. A tak może się zdarzyć, gdy nie będziemy mieć właściwej wiedzy na ten temat.

You Might Also Like