Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jakiego rodzaju sposób jest najlepszy na nudę? Tworzenie czegoś! Może to być na przykład wykonany z papieru samolocik, ale czy wiesz jak go wykonać?

11 października 2018
Papier jest niesamowity, bo można z niego zrobić na pewno mnóstwo rzeczy. Przekonaj się, co masz szansę dzięki niemu wykonać. Jest mnóstwo tego typu wynalazków, wiele z nich robiłeś, gdy byłeś jeszcze mały. Dziś zrobimy papierowy samolocik, zobaczysz jaka to doskonała zabawa.

Pióro na notesie

Autor: Leslie Richards
Źródło: http://www.flickr.com
Jego wykonanie jest doskonałym i pomysłowym sposobem wykorzystania czasu, zaś puszczanie go to rozrywka na pochmurne dni. Z pewnością wykonywałeś je nie raz w dzieciństwie, być może jednak dziś, gdy jesteś już dorosły, trochę wyleciało Ci z pamięci w jaki sposób to się robi. Z kolei te najprostsze zabawy są najlepsze, nie tylko umożliwiają nam wrócić do krainy dzieciństwa, ale także posiadają inne zalety. Jeśli masz dzieci i nie wiesz, co dać im do zrobienia, to taki samolocik zrobiony z papieru z pewnością mile je zaskoczy. A może się nudzisz i chce jakości zabić czas, tozrobienie tego typu konstrukcji będzie doskonałym sposobem.

Ciekawsze to niż nieciekawe czekanie,podczas którego możemy wyjść na papierosa. Co istotne, do wykonania tego typu samolociku wymagany jest jedynie kartki papieru, kupisz ją w zwykłym sklepie z artykułami biurowymi, jak http://goldkram.eu– porównaj . Tak niewiele trzeba,aby wykreować coś tak ciekawego, choć jak zobaczysz pracy trzeba w to trochę włożyć. Najlepiej nadaje się papier do drukarki, dostaniesz go w sklepie, gdzie znajdują się artykuły papiernicze – goldkram.eu/prods_oferta.htm

Odpowiedni rozmiar nie odgrywa zbyt istotnej roli. Najważniejsze, żeby kartka była prostokątna, a nie kwadratowa. Początkowo spróbuj zagiąć lewy róg papier, zdecydowanie przejeżdżaj po linii zgięcia palcem, by na kartce została ona wyraźnie zaznaczona. Po tym rozkładaj kartkę i chwytaj za prawy róg kartki, żeby rozkładać ją w ten sam sposób jak wcześniej. Po tym mocno zagnij kartkę w linii zgięcia. Rozegnij kartkę, boczne trójkąty musisz zagiąć wzdłuż linii ich wysokości. Chwytaj lewy róg górnego trójkąta, aby go zagiąć. Najlepiej zrobić tak, by róg stykał się z wierzchołkiem trójkąta. Taką samą część wykonaj z drugim rogiem.

You Might Also Like