Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Wielopoziomowe systemy magazynowe dopomagają w lepszym wykorzystaniu powierzchni

29 stycznia 2019
Od czasu do czasu nie pragniemy sięgać całej palety, jedynie pojedynczy niewielki karton. Wówczas może się okazać, że zamiast wózka widłowego dużo wspanialej spisze się specjalny podest, po którym będzie można wejść, by dosięgnąć do danego poziomu regału.

Podesty magazynowe mogą okazać się ruchome

Regały magazynowe

Autor: Feed My Starving Children (FMSC)
Źródło: http://www.flickr.com
Takie podesty magazynowe mają szansę być złożone z paru stopni i należy je przenosić, albo mogą mieć kółka i stanowić wygodne schodki, dzięki czemu zarówno przemieszczanie ich, jak i wchodzenie na nie, będzie dużo wygodniejsze. Niektórzy stosują takie podesty, które naśladują trochę obniżony sufit, a wówczas możemy na nich stawiać następne elementy magazynowanych rzeczy, przez co posiadamy na to znacznie więcej przestrzeni (sprawdź regały paletowe standardowe).

Im mniejszy magazyn tym częściej wykorzystywane są wielopoziomowe systemy magazynowe

Gdy mamy mały magazyn, a chcemy mieć gwarancję, że wszystko się w nim zmieści, to należy sprawdzić w jaki sposób przedstawiają się wielopoziomowe systemy magazynowe. Wtenczas możemy robić dodatkowy poziom w naszym magazynie, który utrzyma nacisk kilkunastu regałów wyłożonych szczelnie naszymi produktami (kontynuuj http://olejnik.pl/owadzały wygodne i stabilne schody, a my sami zadecydujemy, czy ma tam pojawić się trochę pustej przestrzeni, gdzie będziemy organizować zebrania z pracownikami, czy mimo wszystko cała powierzchnia ma okazać się zajęta przez regały. Im lepiej to wszystko wymyślimy, tym więcej rezerwowych materiałów się tam zmieści.

Rozwiązań do wykorzystania okazuje się być sporo

Regały magazynowe

Musimy pamiętać, że rozwiązań, które możemy wykorzystać w magazynach okazuje się być niesamowicie wiele, a to sprawia, że każde z łatwością będziemy mogli dobrać do swoich potrzeb. Dzięki temu też będziemy mogli wytwarzać więcej nadwyżek, żeby mieć świadomość, że wszystko się zmieści i ciągle będziemy mieli szansę wysyłać do klienta zakupiony towar bez zbędnej zwłoki.

You Might Also Like