Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, albo popularne Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

Ostatnio powraca moda na okazały zarost u panów. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa wywodzi się z angielskiego słowa, które oznacza w polskim języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawna kojarzona jest z męskością i siłą. Dla wielu mężczyzn jest oznaką poważnego dorosłego na życie, męstwa i bez wątpienia ma służyć przekonaniu do tego także płci żeńskiej. Panie kochają lub niecierpią zarostu i trudno poddawać się jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich uważa, że mężczyźni z brodą są o niebo bardziej atrakcyjni, niż panowie z gładko ogoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i przez to także bardziej męscy. I tak jak kobiety starają się manifestować swoją kobiecość przez wybór odpowiedniego stroju czy make-upu, tak panowie swoją męskość lubią akcentować właśnie brodą.

Zarost nie musi być spory, może być mało widoczny bądź z kolei sięgać aż po tors. Współczesne możliwości jeżeli chodzi o golarki i różnego rodzaju kosmetyki jak żele do golenia czy pianki są tak spore, że w zasadzie można zaprojektować na swojej twarzy rozmaite cuda. Są mężczyźni, którzy specjalnie strzygą brodę, podcinają, modelują, by uzyskała ona oczekiwany kształt i nabrała wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Działają nawet konkretne zakłady dla brodatych, w których strzyże się i trymuje męski zarost. Więcej na

Bez wątpienia zadbanie o faktycznie piękną brodę nie jest takie łatwe. Błędnie sądzi się, że mężczyzna, który ma duży zarost, nic nie musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Okazała broda wymaga zdecydowanie lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Również trzeba ją strzyc, podcinać czy golić. Stosuje się do tego naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, czy też nie mniej popularne Edwin Jagger Razor bądź zbliżone produkty .

Zafrapował Cię niniejszy post? Jeżeli tak, to na pewno zainteresuje Cię także ten ważny link (https://www.eckert.com.pl/pl/technologies/87,ciecie-metali-kolorowych.html) – on nawiązuje do opisywanej problematyki.

Jednym słowem nie jest tak, że brodaty mężczyzna, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być bardziej zdeterminowany, aby dbać o swoją twarz, w innym przypadku może narażać się na negatywne opinie, kiedy jego broda będzie nieestetycznie wyglądać.

Nie ulega wątpliwości, że broda odmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, jeżeli mężczyzna chce coś zmienić w swoim wyglądzie.

Jeżeli sądzisz, że nie znajdziesz w internecie niezwykłych informacji, to przejrzyj (https://sklep.autopart.pl/agm-start-stop–560-275-akumulator-autopart-galaxy-agm-60ah-680a,c6,p302,pl.html) treści, ponieważ można w nich znaleźć ważne dane na pasjonujący Cię wątek.

Broda może dodawać lat, powodować, że mężczyzna wizualnie wygląda intrygująco i tajemniczo. Dlatego wciąż jest i jeszcze z pewnością długo będzie modna.

, ,

Related posts

Oferta promocyjna, która przyciągnie dużo ludzi

Akcje promocyjne wielu sklepów są związane m.in. z tym, że klienci otrzymują kupony rabatowe. Kupony te otrzymuje się po zrobieniu zakupów lub, jeśli podaliśmy kiedyś swój adres mailowy firmie otrzymujemy kupon rabatowy na skrzynkę mailową. Każdy, kto choć raz wykorzystał kupon rabatowy doskonale wie, że to uzależnia. Kiedy płacimy dwadzieścia procent mniej za świetny ciuch, lub mamy pięćdziesiąt złotych mniej zapłacić za sprzęt AGD to naprawdę można się uśmiechnąć.

Jakie produkty dla dzieci wyróżniają się współcześnie największą popularnością

Oferta wyrobów dla dzieci jest dziś naprawdę bogata, tym samym rodzice nie powinni mieć większych problemów z odszukaniem artykułów odpowiadających ich wymaganiom. Dużą popularnością charakteryzują się zabawki dla dzieci w Warszawie. Rekordy popularnością biją przede wszystkim zabawki edukacyjne, których celem jest zachęcanie maluchów do myślenia, ćwiczenie ich umiejętności i kreatywności.

Latest posts

Po odpoczynek do ciepłych krajów – wycieczki na Majorkę

Przewidujesz urlop z kąpielą w ciepłym morzu, odpoczynkiem i imprezami na miejscu? Zapewne analizujesz więc południe Europy, od małego skrawku gibraltarskiej skały po Anatolię i Ziemię Świętą. Może rejsujesz? Lecisz samolotem? A może dojazd organizujesz we własnym zakresie?

Jakie artykuły znajdziemy w gazetkach promocyjnych, które teraz trafiają tak do konwencjonalnych skrzynek, jak i tych mailowych

Gazetki promocyjne stały się dzisiaj na tyle popularne, że właściwie każdy dostaje barwne biuletyny. I nawet małe sieci sklepów redagują własne gazetki, podążając w ślady ogromnych supermarketów lub centrów handlowych. Na klientach niesamowite wrażenie robią ceny, które kończą się czarodziejską liczbą 90 lub 99. Pomimo tego że to jedynie chwyt marketingowców, to znaczna część społeczeństwa zupełnie nie skupia na tym swojej uwagi, szczególnie jeżeli oferowane produkty są towarami, które w danym sezonie okazują się bardzo przydatne.

Globusy dekoracyjne to nieprawdopodobny plan na uzupełnienie stylizacji

Aranżowanie pomieszczeń jest bardzo ważne, z tego powodu dokładnie musimy się zastanowić nad tym, co chcemy do tego użyć. Istnieją na szczęście produkty, które niesamowicie sprawdzą się w każdym wnętrzu, a co więcej powodują, że będzie ono się przedstawiało rzeczywiście niesamowicie.

Najlepsze kołdry w bardzo przystępnej cenie

Sen jest praktycznie najważniejszym elementem naszego całego dnia, gdyż to w ciągu nocy cały umysł odpoczywa a poszczególne komórki się odnawiają. Jeśli pragniesz żeby twój sen przebiegał bezproblemowo, powinieneś zadbać o odpowiednią oprawę - wygodne łóżko czy solidny materac.