Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, albo popularne Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

Ostatnio powraca moda na okazały zarost u panów. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa wywodzi się z angielskiego słowa, które oznacza w polskim języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawna kojarzona jest z męskością i siłą. Dla wielu mężczyzn jest oznaką poważnego dorosłego na życie, męstwa i bez wątpienia ma służyć przekonaniu do tego także płci żeńskiej. Panie kochają lub niecierpią zarostu i trudno poddawać się jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich uważa, że mężczyźni z brodą są o niebo bardziej atrakcyjni, niż panowie z gładko ogoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i przez to także bardziej męscy. I tak jak kobiety starają się manifestować swoją kobiecość przez wybór odpowiedniego stroju czy make-upu, tak panowie swoją męskość lubią akcentować właśnie brodą.

Zarost nie musi być spory, może być mało widoczny bądź z kolei sięgać aż po tors. Współczesne możliwości jeżeli chodzi o golarki i różnego rodzaju kosmetyki jak żele do golenia czy pianki są tak spore, że w zasadzie można zaprojektować na swojej twarzy rozmaite cuda. Są mężczyźni, którzy specjalnie strzygą brodę, podcinają, modelują, by uzyskała ona oczekiwany kształt i nabrała wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Działają nawet konkretne zakłady dla brodatych, w których strzyże się i trymuje męski zarost. Więcej na

Bez wątpienia zadbanie o faktycznie piękną brodę nie jest takie łatwe. Błędnie sądzi się, że mężczyzna, który ma duży zarost, nic nie musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Okazała broda wymaga zdecydowanie lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Również trzeba ją strzyc, podcinać czy golić. Stosuje się do tego naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, czy też nie mniej popularne Edwin Jagger Razor bądź zbliżone produkty . Jednym słowem nie jest tak, że brodaty mężczyzna, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być bardziej zdeterminowany, aby dbać o swoją twarz, w innym przypadku może narażać się na negatywne opinie, kiedy jego broda będzie nieestetycznie wyglądać.

Nie ulega wątpliwości, że broda odmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, jeżeli mężczyzna chce coś zmienić w swoim wyglądzie.

Jeżeli sądzisz, że nie znajdziesz w internecie niezwykłych informacji, to przejrzyj (https://sklep.autopart.pl/agm-start-stop–560-275-akumulator-autopart-galaxy-agm-60ah-680a,c6,p302,pl.html) treści, ponieważ można w nich znaleźć ważne dane na pasjonujący Cię wątek.

Broda może dodawać lat, powodować, że mężczyzna wizualnie wygląda intrygująco i tajemniczo. Dlatego wciąż jest i jeszcze z pewnością długo będzie modna.

, ,

Related posts

Świetne propozycje systemów do powierzchni magazynowych

Rozwój handlowej firmy często wiąże się z potrzebą rozbudowania powierzchni magazynowej. Jeśli będą możliwości, to można halę magazynową rozbudować, ale często jest konieczne wynajęcie albo kupienie nowego magazynu. Jeżeli firma rozważa wynajem to często otrzymuje magazyn po jakiejś innej firmie, która sobie wszystko zorganizowała.

Czemu służą chłodnie

Przemysł spożywczy jest jedną z najogromniejszych branż globalnej gospodarki. Zanim żywność trafi na półki sklepowe jej droga jest czasem zaskakująca. Do dziś pamiętam doznanie jakie uczynił na mnie program nadawany w jednej z popularnych stacji telewizyjnych zajmujących się popularyzowaniem szeroko rozumianej wiedzy . Program ten opowiadał właśnie o wytwórczości żywności i drodze którą ona pokonuje od producenta do nabywcy. Zaskakującym dla mnie było, iż jarzyny kojarzone ze starym kontynentem wcale nie muszą być produkowane tam, gdzie byśmy się tego mogli spodziewać - na przykład bywa iż zwykły groszek przypływa do nas z Azji lub z Afryki. Taki produkt potrafi podróżować w formie zamrożonej nawet przez 2 tygodnie.

Profesjonalne maszyny czyszczące i użyteczne suszarki do rąk

Maszyny czyszczące od promowanych producentów posiadają nadzwyczaj wyborne parametry, są funkcjonalne, jakościowe i rasowe. Warto używać maszyny i urządzenia czyszczące najwyższej klasy, jakie idealnie nadają się do szorowania posadzek, podłóg i innych typów nawierzchni.

Latest posts

Świetne propozycje systemów do powierzchni magazynowych

Rozwój handlowej firmy często wiąże się z potrzebą rozbudowania powierzchni magazynowej. Jeśli będą możliwości, to można halę magazynową rozbudować, ale często jest konieczne wynajęcie albo kupienie nowego magazynu. Jeżeli firma rozważa wynajem to często otrzymuje magazyn po jakiejś innej firmie, która sobie wszystko zorganizowała.

Jak skutecznie zabezpieczyć nasze plony?

Każdy z nas niezmiernie dobrze, że rolnictwo jest wciąż znaczącą gałęzią naszej gospodarki. Jest to bowiem specjalna sfera, dzięki której możemy zdobywać pożywienie. Powinno się jednak jasno potwierdzić, że praca w tej specjalności w żadnym razie nie jest bezproblemowa. Wiedzą przede wszystkim o tym wszyscy rolnicy, którzy muszą włożyć niezmiernie wiele swojego wysiłku, aby odnieść widoczne wyniki.

Szukamy pomysłów na budowanie swojej działalności

Poszukując sposobów na rozwijanie własnej firmy niezwykle istotne jest zapewnienie jej właściwego poziomu płynności finansowej. Najlepszy nawet pomysł pozostanie tylko pomysłem, jeśli do jego realizacji nie będzie pieniędzy. Problem niedoboru pieniędzy dotyczy szczególnie początkujących przedsiębiorców, którzy zaczynają dopiero przygodę z biznesem. Czasami nie będą oni mieć środków na odpowiedni start, próbują więc rozwinąć firmę etapami, inwestując wszystkie zarobione pieniądze. Jednak często może to nie być wystarczające do właściwego rozwoju, a w pewnych przypadkach może go wręcz całkowicie zniweczyć, powodując upadek działalności. Jeśli firma na przykład będzie prowadzić działalność usługową i zatrudnieni nie dostaną odpowiedniego sprzętu, bo po prostu właściciela na to nie będzie stać, to swoją pracę będą wykonywać wolniej i mniej precyzyjnie. A to będzie się przekładać w bezpośredni sposób na zyski, których brak może w pewnym momencie spowodować utratę płynności finansowej, a w efekcie konieczność zamknięcia biznesu.