Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Naprawdę dobre golarki Muhle Razor, albo popularne Edwin Jagger Razor stosują też panowie dbający o brodę

3 grudnia 2020
Ostatnio powraca moda na okazały zarost u panów. Jest nawet konkretna nazwa przeznaczona dla tego rodzaju mężczyzn – lumberseksualni. Nazwa wywodzi się z angielskiego słowa, które oznacza w polskim języku „drwal”.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zarost od dawna kojarzona jest z męskością i siłą.

Czytasz teraz niezwykle interesujący wpis, więc z pewnością zainteresuje Cię też ten udostępniony tutaj (http://www.falelokikoki.pl/nasze-sklepy/tomaszow-mazowiecki) materiał – on również jest godny Twojej uwagi.

Dla wielu mężczyzn jest oznaką poważnego dorosłego na życie, męstwa i bez wątpienia ma służyć przekonaniu do tego także płci żeńskiej. Panie kochają lub niecierpią zarostu i trudno poddawać się jakiejkolwiek statystyce. Wiele z nich uważa, że mężczyźni z brodą są o niebo bardziej atrakcyjni, niż panowie z gładko ogoloną twarzą. Są bardziej tajemniczy, uwodzicielscy i przez to także bardziej męscy. I tak jak kobiety starają się manifestować swoją kobiecość przez wybór odpowiedniego stroju czy make-upu, tak panowie swoją męskość lubią akcentować właśnie brodą.

Zarost nie musi być spory, może być mało widoczny bądź z kolei sięgać aż po tors. Współczesne możliwości jeżeli chodzi o golarki i różnego rodzaju kosmetyki jak żele do golenia czy pianki są tak spore, że w zasadzie można zaprojektować na swojej twarzy rozmaite cuda. Są mężczyźni, którzy specjalnie strzygą brodę, podcinają, modelują, by uzyskała ona oczekiwany kształt i nabrała wyrazu.

akcesoria do golenia

Autor: The Cookiemonster
Źródło: http://www.flickr.com

Działają nawet konkretne zakłady dla brodatych, w których strzyże się i trymuje męski zarost. Więcej na

Bez wątpienia zadbanie o faktycznie piękną brodę nie jest takie łatwe. Błędnie sądzi się, że mężczyzna, który ma duży zarost, nic nie musi robić i zaniedbuje swoją twarz. Okazała broda wymaga zdecydowanie lepszej pielęgnacji niż ogolona twarz. Również trzeba ją strzyc, podcinać czy golić. Stosuje się do tego naprawdę fachowe golarki Muhle Razor, czy też nie mniej popularne Edwin Jagger Razor bądź zbliżone produkty . Jednym słowem nie jest tak, że brodaty mężczyzna, może zupełnie sobie odpuścić. Wręcz musi być bardziej zdeterminowany, aby dbać o swoją twarz, w innym przypadku może narażać się na negatywne opinie, kiedy jego broda będzie nieestetycznie wyglądać.

Nie ulega wątpliwości, że broda odmienia wygląd mężczyzny i jest jednym z najczęściej stosowanym zabiegów, jeżeli mężczyzna chce coś zmienić w swoim wyglądzie. Broda może dodawać lat, powodować, że mężczyzna wizualnie wygląda intrygująco i tajemniczo. Dlatego wciąż jest i jeszcze z pewnością długo będzie modna.

You Might Also Like