Nowe kanały dotarcia do potencjalnego klienta. Reklama w przestrzeni publicznej.

Firmy sprzedające pewne popularne usługi i przedmioty, tworzące zupełnie nowe przedmioty, troszczą się o to, aby ich promocja była dobrze widoczna i docierała do dużej liczby potencjalnych klientów. Możemy rozpocząć promocję telewizyjną lub radiową nadawaną w najbardziej rozchwytywanym momencie dnia, można wykupić cykl tekstów sponsorowanych w gazetach albo nająć osoby roznoszące ulotki, które przejdą się po okolicy wiele razy, by przypadkowym przechodniom wręczyć tę nietrwałą informację. A który sposób najlepiej przyciągnie adresatów w dużym mieście?

billboard

Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród wszystkich nośników promocji outdoorowej najpopularniejszymi są billboardy i reklamy świetlne, a daleko za nimi – nadmuchiwane przedmioty. Oczywiście duży plakat promocyjny typu billboard Bydgoszcz, Katowice lub Łódź mają ich w mieście naprawdę sporo, daje bardzo przyciągający uwagę i kreatywny przekaz, jeżeli jest opracowany z pazurem. Billboard posługuje się słowem i obrazem w sposób bardzo kreatywny – kliknij w link.

Atrakcyjny poster posługuje się jasnym, zrozumiałym językiem i symbolem dostosowanym do grupy docelowej, co sprawia, iż adresat z miejsca rozumie, co tak naprawdę zobaczył na plakacie. Pomysłowo przystosowane elementy wielowymiarowe sprawiają, że ta forma przekazu jest wyjątkowa, rzuca się w oczy, a charakterystyczne elementy pozostają w pamięci na lata. Dzięki temu reklama uliczna doskonale

billboard

Autor: Marcel Ekkel
Źródło: http://www.flickr.com

wyróżnia markę, produkty, usługę, do jakich przyciąga kolorami, kompozycją, pomysłem lub jasnym komunikatem.

Jednak słychać mnóstwo głosów, że billboardy Łódź czy inne miasta w Polsce po prostu szpecą.

Jeżeli twierdzisz, że prezentowany tu wpis jest interesujący oraz szukasz czegoś podobnego, to kliknij ponadto ten link, a przeczytasz więcej informacji płyty z plexi!

Zalew reklamy zewnętrznej sprawia, iż piękno miast po prostu niknie. Reklamujący samo miasto billboard Bydgoszcz umiejscowiony w charakterystycznych miejscach w przestrzeni i na peryferiach wygląda całkiem dobrze, ale pojawiające się z dużą częstotliwością bannery promocyjne zupełnie zabijają niepowtarzalny klimat miast.

Zewnętrzna reklama na pewno jest skuteczna, nie trzeba być ekspertem, by to stwierdzić. Ale montowane w całym mieście ogromne billboardy Łódź czy też inne miasta po prostu szpecą. Historycznej starówki i ładne uliczek za chwilę po prostu nie będzie.

, ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.