Nowe kanały dotarcia do potencjalnego klienta. Reklama w przestrzeni publicznej.

Firmy sprzedające pewne popularne usługi i przedmioty, tworzące zupełnie nowe przedmioty, troszczą się o to, aby ich promocja była dobrze widoczna i docierała do dużej liczby potencjalnych klientów. Możemy rozpocząć promocję telewizyjną lub radiową nadawaną w najbardziej rozchwytywanym momencie dnia, można wykupić cykl tekstów sponsorowanych w gazetach albo nająć osoby roznoszące ulotki, które przejdą się po okolicy wiele razy, by przypadkowym przechodniom wręczyć tę nietrwałą informację. A który sposób najlepiej przyciągnie adresatów w dużym mieście?

billboard

Autor: ING Group
Źródło: http://www.flickr.com
Spośród wszystkich nośników promocji outdoorowej najpopularniejszymi są billboardy i reklamy świetlne, a daleko za nimi – nadmuchiwane przedmioty. Oczywiście duży plakat promocyjny typu billboard Bydgoszcz, Katowice lub Łódź mają ich w mieście naprawdę sporo, daje bardzo przyciągający uwagę i kreatywny przekaz, jeżeli jest opracowany z pazurem. Billboard posługuje się słowem i obrazem w sposób bardzo kreatywny – kliknij w link.

Atrakcyjny poster posługuje się jasnym, zrozumiałym językiem i symbolem dostosowanym do grupy docelowej, co sprawia, iż adresat z miejsca rozumie, co tak naprawdę zobaczył na plakacie. Pomysłowo przystosowane elementy wielowymiarowe sprawiają, że ta forma przekazu jest wyjątkowa, rzuca się w oczy, a charakterystyczne elementy pozostają w pamięci na lata. Dzięki temu reklama uliczna doskonale

billboard

Autor: Marcel Ekkel
Źródło: http://www.flickr.com

wyróżnia markę, produkty, usługę, do jakich przyciąga kolorami, kompozycją, pomysłem lub jasnym komunikatem.

Jednak słychać mnóstwo głosów, że billboardy Łódź czy inne miasta w Polsce po prostu szpecą.

Jeżeli twierdzisz, że prezentowany tu wpis jest interesujący oraz szukasz czegoś podobnego, to kliknij ponadto ten link, a przeczytasz więcej informacji płyty z plexi!

Zalew reklamy zewnętrznej sprawia, iż piękno miast po prostu niknie. Reklamujący samo miasto billboard Bydgoszcz umiejscowiony w charakterystycznych miejscach w przestrzeni i na peryferiach wygląda całkiem dobrze, ale pojawiające się z dużą częstotliwością bannery promocyjne zupełnie zabijają niepowtarzalny klimat miast.

Zewnętrzna reklama na pewno jest skuteczna, nie trzeba być ekspertem, by to stwierdzić. Ale montowane w całym mieście ogromne billboardy Łódź czy też inne miasta po prostu szpecą. Historycznej starówki i ładne uliczek za chwilę po prostu nie będzie.

, ,

Related posts

Tablica powierzchniowa do wynajęcia, gdzie skutecznie się promować

Masowość i obszerny zakres, to walory reklamy zewnętrznej. Jest w stanie być adresowana równocześnie do konkretnych grup klientów. Największą gromadą klientów reklam zewnętrznych są ludzie mobilni, czynni, z potencjałem nabywczym, którzy sporą część swojego czasu spędzają przemieszczając się w przestrzeni komunalnej.

Nabywaj papierosy tanio, sprzedawaj po normalnych cenach

W dzisiejszych czasach niewielkie sklepy przeżywają duży kryzys, przede wszystkim ze względu na wielość powstałych sporych powierzchni handlowych. Pewnym rozwiązaniem, które zagwarantuje takiemu sklepowi przetrwanie, mogą być dobre hurtownie, dzięki którym możemy być konkurencyjni.
Dobra hurtownia to podstawa, jeżeli chodzi o sprzedaż różnych produktów.

Cudowna forma reklamy, czyli zalety, które wynikają z reklamy wyświetlanej na telebimach

W branży reklamowej mamy teraz do czynienia z wieloma różnorodnymi formami reklamy, z jakich jedne cieszą się większą skutecznością, za to inne lekko mniejszą. Bez wątpliwości najbardziej funkcjonalną reklamą jest taka, jaka w bezproblemowy sposób dociera do kolosalnej grupy Klientów, niezależnie od ich wieku albo płci, bez podziału na żadne kategorie. Jedną z form dzisiejszej reklamy, która spełnia powyższe kryterium naturalnie są reklamy na telebimach.

Czym jest reklama zewnętrzna i które popularne rodzaje takiej reklamy zdołamy dziś wyróżnić?

Reklama zewnętrzna określana jest angielskim słowem outdoor, co znaczy na zewnątrz, poza domem. Jak więc nietrudno się domyślić reklama zewnętrzna, to taka forma reklamy, która jest eksponowana na zewnątrz, w rozlicznych miejscach, w których przebywają ludzie. Reklama taka zazwyczaj przedstawiana jest na takich nośnikach, jak na przykład billboardy, banery reklamowe, telebimy, słupy ogłoszeniowe i wiele innych.

Jakie rzeczy można zakupić w internetowej składnicy z odzieżą?

Często obywatele chcący wypróbować swych sił w biznesie nie w każdym przypadku mają właściwy pomysł na tego rodzaju działalność. A wszakże jest to połowa sukcesu. Prawidłowo byłoby, żeby dotyczył on przedmiotu codziennego zastosowania, zatem takowych, których potrzebowałoby jak najwięcej ludzi, niezależnie od płci.

Latest posts

Różnice między hurtowniami spożywczymi a internetowymi

Obecnie dostępne są już dwie kategorie hurtowni spożywczych – tradycyjna i internetowa. Każda z nich – choć posiada towar podobny – różni się w pewnych sprawach, lecz równocześnie obie wciąż mogą ze sobą z powodzeniem konkurować o popularność klientów.

Jakim sposobem efektownie odmienić wygląd pomieszczeń?

Nie da się ukryć zjawiska, że należyte aranżowanie wnętrz jest zadaniem względnie skomplikowanym, z jakim przychodzi się nam zmagać w ciągu naszego życia. Doskonale wiemy, że nasze domowe przestrzenie, które będą dopracowane pod względem optycznym mogą stanowić dla nas duży powód do radości. Wykonanie jednak takiego założenia w praktyce wcale nie jest prostym zadaniem.

Parę słów na temat hurtowni jubilerskich

Kupno biżuterii – zwłaszcza dla panów – często oznacza kłopot oraz brak dostatecznej wiedzy na ten temat. Bardzo często też i ceny nie są zadowalające w zależności z wyglądem, bądź materiałami, z których rzecz została wykonana.