Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Reklama, którą dostajemy z ręki do ręki

18 maja 2020
Jaki jest powód naszych zakupów? Najczęściej wiąże się to z potrzebami, kiedy czegoś potrzebujemy, to kupujemy konkretny produkt. Jednak gdyby zakupy były związane jedynie z z tym czego ludzie potrzebują, to ludzie nie wydawaliby tak zawrotnych pieniędzy. Często kupujemy którąś rzecz, bo zobaczyliśmy ją w jakiejkolwiek reklamie. M.in. gazetki reklamowe potrafią dokonać cudów.

Promocja w sklepie

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy widzimy, że któryś towar jest w niższej cenie, to po prostu kupujemy go, nie myśląc o tym, czy w ogóle jest on nam potrzebny. Choć oczywiście należy stwierdzić, że poza tym, iż w jakiś sposób tego typu gazetki są w stanie przekonać nas do zakupu, najczęściej nie do końca potrzebnych rzeczy, to pozwalają również kupić to, co jest potrzebne. Zaglądamy do gazetki reklamowej i okazuje się, że np. zapas cukru sensowniej zrobić w następny tygodniu, bo będzie nas to mniej kosztowało.

Ogółem wiele produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania, przez sprawdzanie gazetek reklamowych, możemy zakupić w niższej cenie. Warto, więc je przeglądać. Można również dzięki temu, że często takie gazetki reklamowe są w naszych skrzynkach na listy porównać oferty paru sklepów. A to faktycznie fajna sprawa. Bo czasem wychodzi na to, że nasz ulubiony sklep jest dość drogi w porównaniu z innymi.

Gazetki reklamujące m.in. produkty spożywcze
Jeżeli chcielibyśmy, by produkty z naszego sklepu porządnie się sprzedawały musimy zadbać o to, żeby dobrze je reklamować. Reklama (polecamy: poliwęglan lity) jest dźwignią handlu i wiemy o tym nie od dziś. Z tego też powodu tak powszechne stały się gazetki reklamowe. To świetny sposób na przyciągnięcie potencjalnego klienta.

Nie zwlekaj, tylko pokaż szczegóły (https://pizzahut.pl/restauracje/gdansk) na prezentowany temat – informacje będą na pewno niesamowicie fascynujące, więc kliknij tu i zobacz więcej.

Jeżeli w gazetce będą również fajne przepisy z wykorzystaniem produktów, które można kupić w naszym sklepie i do tego dorzucimy osobę znaną, która będzie z wielkim uśmiechem zachęcała do skosztowania jakiegoś specjału, to jest sukces murowany.

Ludzie będą przychodzili do naszego sklepu, bo będą mu ufać. Z tego powodu faktycznie dobrze porządnie zająć się marketingiem naszego sklepu. Bo jeżeli będziemy chcieli wydać byle jaką gazetkę reklamową, to lepiej nie wydawać jej wcale, bo konkurencja nas zje. Ludzie bardzo szybko widzą, co jest w porządku a co nie jest do końca porządnie ogarnięte. A strata zaufania klienta to jedna z najgorszych sytuacji.

You Might Also Like