Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Fenomen gazetek promocyjnych czyli dlaczego taka forma promocji ma taką skuteczność we współczesnym handlu.

14 marca 2020
Wraz z otwarciem w naszym kraju dużych marketów zaczęła się epoka reklamowych gazetek, co po dziś dzień można zobaczyć w praktycznie każdym domu czy bloku przed wejściem. Ta metoda reklamy od kilkunastu lat funkcjonuje na naszym rynku, i po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów.

Jedną z podstawowych zalet tego typu gazetek jest możliwość pokazania w jednym miejscu większej ilości usług albo produktów które stanowią ofertę danej firmy. Także z tego powodu bardzo często gazetek używają głównie hipermarkety, sieci odzieżowe i kosmetyczne, a także AGD i RTV . Gazetki opierają się głównie na fotografiach, przeważnie na każdej stronie gazetki umieszcza się parę produktów, bardzo ważnym elementem jest również odpowiednio zaprezentowana cena, która ma skusić klientów do zakupów.

Podoba Ci się ten artykuł? Jeżeli masz chęć uzyskać większą ilość danych, odszukaj www (http://www.adwokatchojka.pl/dochodzenie-naleznosci.html), które ma nie mniej interesujące dane.

Promocyjne gazetki najczęściej używa się przy okazji najróżniejszych promocji lub wyprzedaży, coraz częściej ukazują się w nich także informacje o najnowszych, waśnie promowanych towarach.

gazetka promocyjna

Źródło: pixabay.com

Przeprowadzane badania pokazują, że duża część społeczeństwa przynajmniej raz na miesiąc miała kontakt z jakąś gazetką promocyjną, np. , a z kolei to przekłada się na podobnie dużą ilość osób, jakie na tej podstawie zdecydowały się na zakupy. Na podstawie tych badań widać więc, że promocje gazetki mają ogromną skuteczność, pozostawiając daleko pozostałe sposoby reklamy i promocji. Trudno się więc dziwić, że od samego początku wykorzystywane są przez wszystkie największe sieci handlowe, a ostatnio nawet przez niedużych sprzedawców na lokalnych rynkach, którzy chcieliby również w jakiś sposób dotrzeć do klientów.

Po przestudiowaniu tego materiału, polecam (https://lombardtargowek.pl/pozyczki/) pozostałe informacje na prezentowany wątek, które okażą się nie mniej wciągające.

A oni z kolei za najbardziej kuszące do odwiedzenia danego sklepu uważają obniżki cen – tu bardzo dobrze będzie się sprawdzać metoda porównań, gdzie przy starej, wysokiej cenie drukuje się nową, znacznie niższą. Bardzo dużym plusem promocyjnych gazetek jest również możliwość sprawdzenia funkcji promowanych – przykładowo gazetka obejmująca promocje elektronika ma przeważnie zestawienie kilku różnych promowanych sprzętów, co znacznie może ułatwić klientowi wybór.

You Might Also Like