Posiadanie lombardu w dzisiejszych czasach wydaje się być bardziej skomplikowane niż kilka lat temu, ale nadal opłacalne

Każdy biznesmen, który miałby ochotę zająć się lombardem, powinien wiedzieć, że w tej kwestii zmieniło się prawo.
Jeżeli rozmyślamy nad tym, jaki typ biznesu moglibyśmy prowadzić, to trzeba pomyśleć nad otwarciem lombardu.

archicom.pl

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
gotowanie

Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to w perspektywie najbliższych lat intratny biznes. Warto się nad tym pochylić. Jeszcze kilka lat temu założenie lombardu było bardzo proste. Dziś wymagania są już inne. Musimy się z nimi zapoznać, żeby nie popełnić jakiejś gafy. Od 2016 takie lombardy, które udzielają pożyczek, były zmuszone, by przekształcić się w spółki z minimalnym kaPITałem zakładowym wynoszącym 200 000 zł. Oczywiście trzeba też zarejestrować swoją działalność w KRS. To niezwykle istotne, żeby nie mieć za jakiś czas jakiś problemów z prawem. Aby lombard działał jak należy i przynosił zyski, trzeba przemyśleć dwie kwestie — miejsce oraz specjalizację. Pierwsza kwestia dotyczy miejsca na nasz biznes. Wybór dosyć zamożnej dzielnicy będzie strzałem w kolano.

Widzisz obecnie interesujący materiał, ale bez obaw kliknij również pomocny artykuł (https://gdr.pl/oferta/opakowania-z-nadrukiem), a odnajdziesz fascynujące informacje na omawiany wątek.

Korzystniej iść w rejony, gdzie żyje sporo ludzi, którzy są niezbyt bogaci. Wszystkie dzielnice poprzemysłowe będą więc korzystnym wyborem. Kolejna rzecz tyczy się tego, czym mamy zamiar handlować. Czy pragniemy zająć się tylko elektroniką (telefony, laptopy, aparat fotograficzny itp.

) czy może przykładowo handlem wszystkiego? WóWCzas wiele zależało będzie od tego, jak wielki będziemy mieli lokal. Przecież gdzieś te wszystkie rzeczy trzeba będzie przetrzymywać.

, , , ,

Related posts

Latest posts

W jaki sposób powinniśmy zadbać o komin?

Dbałość o komin nie może się kończyć wraz z zakończeniem zadań budowlanych. Cykliczna inspekcja, w szczególności kanałów dymowych, będzie niebezcelowa dla dostrzeżenia przypuszczalnych odchyleń oraz zapobiegania poważnym zagrożeniom.
Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż przeświadczenie o tym, iż odchylenia w działaniu spalinowego kanału (zaistniałe dla przykładu w skutek działalności ptaszków) będą zawsze sygnalizowane przez zainstalowany do niego piec, nie jest niestety do końca prawdziwe.

Do kogo możesz pójść, kiedy chciałbyś odsprzedać szybko swój samochód?

Nawet jeżeli nasz pojazd nie porusza się o własnych siłach, moglibyśmy w dzisiejszych czasach sprzedać go za gotówkę. Spółka skupuje wszelkie samochody osobowe czy też terenowe.
Spółka, która skupuje auta kupi również od nas auto, jakie nie posiada ważnych badań technicznych albo ubezpieczenia.

Odpady azbestowe – odpowiednie gospodarowanie niebezpiecznymi odpadami oraz złymi substancjami

Azbest z pewnością jest jedną z bardziej szkodliwych oraz niebezpiecznych substancji, która ma ogromnie zły wpływ zarówno na zdrowie człowieka jak również na środowisko. Mimo tego, że azbest jest substancją, która ma wielkie zastosowanie przydatne w dzisiejszych czasach, to naturalnie nie można zapomnieć o jego sporej szkodliwości i zagrożeniach, które za sobą niesie. Wdychanie azbestu może nieść za sobą sporo niezmiernie sporych konsekwencji, między innymi zdoła przyczynić się do takich poważnych chorób, jak rak płuc, zmiany opłucnowej lub też pylicy azbestowej.

Polecane marki a komentarze klientów

W opinii klientów autoklaw klasy b sprawdza się świetnie nie od teraz. Sporo przemyślanych rozwiązań przypadł do gustu już dużej liczbie klientów, którzy chcą stawiaćgłównie na wypróbowane możliwości. Cenią oni sobie znakomitą ofertę oraz jej rewelacyjne dopracowanie, ponieważ dzięki jej elastyczności mogą bezproblemowo znaleźć dla siebie opcję doskonałą. Rozwiązań na rynku nie brak, wręcz przeciwnie – nieprzerwanie pojawiają się nowe. Specjaliści służą wskazówkami w każdym przypadku.