Posiadanie lombardu w dzisiejszych czasach wydaje się być bardziej skomplikowane niż kilka lat temu, ale nadal opłacalne

Każdy biznesmen, który miałby ochotę zająć się lombardem, powinien wiedzieć, że w tej kwestii zmieniło się prawo.
Jeżeli rozmyślamy nad tym, jaki typ biznesu moglibyśmy prowadzić, to trzeba pomyśleć nad otwarciem lombardu.

archicom.pl

Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
gotowanie

Autor: Indi Samarajiva
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to w perspektywie najbliższych lat intratny biznes. Warto się nad tym pochylić. Jeszcze kilka lat temu założenie lombardu było bardzo proste.

Czy zaciekawił Cię ten tekst? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to idź dalej revlon eksperience szampon i przejrzyj tam kolejne frapujące wątki. Nie ociągaj się!

Dziś wymagania są już inne. Musimy się z nimi zapoznać, żeby nie popełnić jakiejś gafy. Od 2016 takie lombardy, które udzielają pożyczek, były zmuszone, by przekształcić się w spółki z minimalnym kaPITałem zakładowym wynoszącym 200 000 zł. Oczywiście trzeba też zarejestrować swoją działalność w KRS. To niezwykle istotne, żeby nie mieć za jakiś czas jakiś problemów z prawem. Aby lombard działał jak należy i przynosił zyski, trzeba przemyśleć dwie kwestie — miejsce oraz specjalizację. Pierwsza kwestia dotyczy miejsca na nasz biznes. Wybór dosyć zamożnej dzielnicy będzie strzałem w kolano. Korzystniej iść w rejony, gdzie żyje sporo ludzi, którzy są niezbyt bogaci. Wszystkie dzielnice poprzemysłowe będą więc korzystnym wyborem. Kolejna rzecz tyczy się tego, czym mamy zamiar handlować. Czy pragniemy zająć się tylko elektroniką (telefony, laptopy, aparat fotograficzny itp.

) czy może przykładowo handlem wszystkiego? WóWCzas wiele zależało będzie od tego, jak wielki będziemy mieli lokal. Przecież gdzieś te wszystkie rzeczy trzeba będzie przetrzymywać.

, , , ,

Related posts

Latest posts

Kiedy przeprowadza się USG kolana?

USG kolana to powszechnie stosowane badanie, które pozwala na prawidłową diagnozę dolegliwości zwyrodnieniowych, urazów mających miejsce w obrębie kolana czy dolegliwości reumatoidalnych.

Wybór tylko godnych zaufania opcji

Wśród szczególnie korzystnych możliwości nocowania w ciekawych rejonach Polski wyszukać można te w stu procentach odpowiednie dla nas. Wypróbowane rozwiązania trafiają idealnie w dzisiejsze wymogi klientów, natomiast oferta noclegowa ciągle się poszerza.

Reklama w internecie to obecnie najlepsza możliwość dotarcia ze swoją ofertą do szerokiej grupy konsumentów. Właściwie zaprojektowana strona jest najważniejszym zadaniem dla wszystkich producentów

Właściwe zaprezentowanie własnych towarów i następnie uporządkowanie łatwości w zakupie to teraz niemały wyznacznik powodzenia na rynku. Internet jest tak ogólnym narzędziem komunikacji, iż dochodzi do najbardziej licznej grupy odbiorców i żaden inny sposób nie może się z nim równać. Wyjątkową rzeczą, na którą należałoby zwrócić uwagę jest to, aby nasza zestaw była widoczna w sieci w droga jak najbardziej przejrzysty i zachęcający.