Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

W jaki sposób się prezentuje rynek zakupowy w Warszawie, jakie są najpopularniejsze galerie handlowe.

11 października 2018
Warszawa będąc stolicą naszego kraju jest również miastem, w którym jest bardzo duża liczba sklepów i butików. Tak naprawdę to prawie wszystkie światowe marki ruszają z działalnością w naszym kraju właśnie od Warszawy, co jest zresztą całkowicie zrozumiałe. Tak naprawdę wybierając się na zakupowe szaleństwo do Warszawy warto zarezerwować sobie co najmniej jeden cały dzień na to, a jeśli ktoś będzie miał takie możliwości, to zdecydowanie lepiej będzie kilka. Niestety dużą ilość czasu straci się przy tym przy jeżdżeniu pomiędzy sklepami, raz że odległości pomiędzy galeriami niekiedy są dość duże, a po drugie w środku dnia spore korki na trasach dojazdowych. Z tego też powodu jeżeli ktoś rzeczywiście chce odwiedzić wszystkie warte odwiedzenia miejsca, to musi znaleźć jakiś przyjemny hotel z dobrym dojazdem i zrobić sobie parę dni urlopu. Zanim wyruszy się na zakupy w Warszawie warto także zastanowić się, czego właściwie się szuka i zrobić sobie chociażby pobieżny plan jazdy po sklepach.

zakupy

Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com

Warszawski handel przede wszystkim się koncentruje w dużych handlowych galeriach. Warto odwiedzić również centrum miasta, w szczególności ulice Marszałkowską, Chmielną i Nowy Świat, tam znajdzie się dużo ciekawych butików i sklepów jeśli chcemy kupić np. coś jak chlebak z ceneo. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na zakupowym planie stolicy stały się Złote Tarasy, galeria (zobacz więcej) ta posiada więcej niż dwieście sklepów i butików, a jej ogromną zaletą jest to, że położona jest niedaleko Dworca Głównego.

Następnym krokiem może być Arkadia, jest to w chwili obecnej największa galeria (www.galeriaoswietlenia.pl) w naszym kraju, da się tam kupić towary największych marek na świecie, nawet kuchenkę Solgaz GPC 3. Jako ciekawostkę można pokazać, ze propozycja Arkadii została podzielona na parę działów, a sklepy z danej kategorii położone są blisko siebie, co bardzo ułatwia zakupy. Poza wymienionymi galeriami warszawiacy i goście chętnie też robią zakupy w Atrium Reducie, Galerii Mokotów czy Blue City, ale oprócz tego w zasadzie w każdej dzielnicy zlokalizowane są mniejsze obiekty, w jakich także trafić można na ciekawe towary.

You Might Also Like