Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak się golić oraz troszczyć się o męski zarost – wskazówki

25 listopada 2020
Przyszła moda na brody. Panowie chyba cieszą się z tego, iż bujny zarost znów jest modny, ale nie oznacza to, iż mogą oni poświęcić mniej czasu na jego pielęgnowanie. Schludna broda bądź wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie jest prędkie jak też wymaga pewnej praktyki pielęgnacyjnej. Na początek musisz otworzyć pory. Możesz przykładowo zrobić to przykładając do twarzy zwilżony ciepłą wodą ręczniczek na ok. sześćdziesiąt sekund. Dobrze byłoby golić się np. po wyjściu spod prysznica.

Mężczyzna z zarostem

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Oczyść buzię za pomocą peelingu.

Poznaj także inny zbiór materiałów poruszających prezentowany wątek – nie obawiaj się – wejście za darmo (https://ekurtyny.pl/), zatem wejdź na ten odnośnik.

Może to być żel przykładowo ze zmielonymi łupinami orzechów. Wyeliminuje martwy naskórek, który może blokować ostrza a także prędzej je tępić. Przemyj ciepłą wodą. Kolejne potrzebne artykuły do golenia to olejek przed goleniem (aby nawilżyć skórę. Następnie wmasuj krem lub piankę do golenia. Zanim poczniesz golić się, winna poleżeć na włosach minimum dwie minutki. Z jakiego powodu?

Dlatego że tyle czasu zajmuje kremom do golenia ich należyte działanie. Składniki powinny mieć czas, ażeby spenetrować włosy. Jeśli ogolisz się po na przykład 30 sekundach, tak naprawdę zgalasz suchy włos oraz zwiększasz ryzyko podrażnień. Zacznij golenie „z włosem”. Najlepsze są golarki tradycyjne. Po 2 pociągnięciach przepłukuj ostrze. W ów sposób ustrzeżesz się podrażnień a także zmniejszysz liczbę wrastających włosów. Nie przyciskaj ostrza, gdy się golisz. Później ogol się pod włos. Przemyj wszystko czystą wodą. Wklep krem nawilżający. Pod spodem rady pomagające pożegnać się z podrażnieniami: Nie gol się zbyt szybko.

Gól się najpierw z włosem, nie pod włos. Nałóż piankę na przynajmniej dwie minuty przed rozpoczęciem golenia. Wykonuj krótkie pociągnięcia oraz regularnie opłukuj golarkę. Ostrożnie z pianką. To nie jej wielkość pomaga się golić, tylko składniki, jakie uprzednio mają czas, aby zadziałać. Zbyt dużo pianki wręcz utrudnia golenie, albowiem oddala ostrze od twarzy. Jeśli jesteś bardzo podatny na podrażnienia, wymień maszynkę na taką, która posiada mniej ostrzy. Rzecz jasna unikaj kosmetyków ze spirytusem. Nie wykorzystuj ręcznika, żeby oczyścić ostrze. Nie zostawiaj też maszynki w wilgoci (nawilżacz powietrza blaupunkt) a także wodzie, bowiem zardzewieje. Regularnie wymieniaj ostrza. Jeśli masz gęsty zarost, wymieniaj je co 2 golenia. Stosuj kosmetyki do brody .

You Might Also Like