Bardo: spływ, czyli interesujący sposób na spędzanie czasu z bliskimi

Często podczas wakacji zastanawiamy się, jak w interesujący sposób spędzić wolny czas. Oczywiście świetnie sprawdzi się każda aktywność na świeżym powietrzu, idealna będzie także taka rozrywka, która okaże się angażująca. Naprzeciw wszelkim temu podobnym oczekiwaniom idzie spływ pontonowy w Bardzie.
Grupowe spływy to naprawdę świetny sposób na spędzanie czasu ze znajomymi, odpowiedni nie tylko dla dorosłych, lecz także dzieci i młodzieży. Spływ przeprowadzany jest na przełomie Nysy Kłodzkiej. Stopień trudności tego miejsca jest zaliczany do najłagodniejszych, w związku z tym już dzieci w wieku przedszkolnym mogą udać się na takiego typu wycieczkę. W żadnym razie nie należy się tego obawiać, ponieważ wraz z dziećmi popłynie wykwalifikowany instruktor. Czy spływ Bardo jest rzeczywiście korzystny również dla dzieci? Jak najbardziej! To nie tylko sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Dzięki takim rozrywkom najmłodsi rozwijają się.

dzieci

Autor: Robert Linsdell
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze pomaga to w oswojeniu się z wodą, lecz nie wolno nie zauważyć, że to doskonały sposób na naukę pracy zespołowej. Dodatkowo dziecko polepsza swoją koordynację ruchową. Aktualnie dzieci bardzo dużo czasu spędzają w mieszkaniu przed komputerem. Aktywność na świeżym powietrzu z pewnością pomoże w dotlenieniu. To niezwykle istotne. Warto jednak wiedzieć, że spływ nie jest jedynie rozrywką dla dzieci. Dorośli zdecydowanie również spędzą intensywny czas. Pontony do doskonały sposób na na przykład imprezę integracyjną w pracy. Wówczas spływ można uatrakcyjnić, dodając różne gry, m.in. wyścigi lub slalom.

Jeżeli chcesz odnaleźć naprawdę bardzo dobre źródło, spójrz na tekst, który został zredagowany przez autentycznego eksperta.

Dzięki temu pracownicy zintegrują się i nauczą pracy zespołowej. Jak przygotować się do spływu pontonem w kotlinie kłodzkiej?

Z pewnością warto odpowiednio wcześniej wynająć miejsca, szczególnie jeżeli planujemy wybrać się do Barda latem. Nawet lekki deszcz nie jest przeszkodą w spływaniu, należy jedynie nałożyć strój pasujący do takiej pogody. Buty muszą być zawiązywane, spinane na rzepy, ewentualnie sandały. Warto pamiętać, że prawdopodobnie przemokną.

grill

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Sam spływ trwa około 2,5 do 3,5 godziny. Jeśli weźmiemy pod uwagę także czas dojazdu i formalności – około 5 do 6 godzin. Początkowo przyjeżdżamy do miejscowości Bardo, gdzie pobieramy sprzęt, po czym udajemy się do miejscowości Młynów. Tam przechodzimy krótkie szkolenie oraz przedstawiane są zasady bezpieczeństwa. Trasa to 15 kilometrów.

Dopływamy wtedy do Barda, gdzie zdajemy sprzęt. Na przystani mamy możliwość zorganizowania ognisko lub grilla i przedłużyć zabawę. W dodatku miejscowość posiada bazę noclegową, dlatego też zostanie na noc nie jest żadnym kłopotem.

, , ,

Related posts

Wybór tylko godnych zaufania opcji

Wśród szczególnie korzystnych możliwości nocowania w ciekawych rejonach Polski wyszukać można te w stu procentach odpowiednie dla nas. Wypróbowane rozwiązania trafiają idealnie w dzisiejsze wymogi klientów, natomiast oferta noclegowa ciągle się poszerza.

Wypoczynek na Mazurach 2016

Mazury to świetne miejsce, aby odpocząć, złapać kontakt z naturą i spędzić wakacje. Dzięki pięknu naturalnego otoczenia, czystemu powietrzu oraz wielości zabytków i atrakcji, które czekają na turystów, Mazury co roku przyciągają tłumy, które niezwykle chętnie przyjeżdżają do tego uroczego zakątka naszego kraju.

Przetestowane obuwie do misji specjalnych. Czym się kierować przy ich zakupie?

Niemal każda kobieta w swej garderobie piękne buty na co dzień, luksusowe szpilki na duże wyjścia, baletki, czasem także parę par butów sportowych. Jednakże nie każda ma obuwie specjalistyczne, przydatne przy uprawianiu sportów (wspinaczka, jazda konna) lub zimowe buty traperki na ekstremalnie niskie temperatury. Jakimi zasadami się kierować przy zakupie takich butów?

Malediwy – stosunkowo droga, ale jaka piękna egzotyka!

Należy się streszczać, bo niestety jest całkiem możliwe, że za kilkadziesiąt lat Malediwy po prostu znikną z powierzchni naszej planety. Być może nie będzie tak beznadziejnie, w końcu to byłaby katastrofa, ale to w sumie rewelacyjna "wymówka" dla osób, które pragną ujrzeć ten malutki kraj, lecz z różnego rodzaju przyczyn wybierają Włochy, Międzyzdroje albo Tunezję.

Latest posts

Kiedy przeprowadza się USG kolana?

USG kolana to powszechnie stosowane badanie, które pozwala na prawidłową diagnozę dolegliwości zwyrodnieniowych, urazów mających miejsce w obrębie kolana czy dolegliwości reumatoidalnych.

Wybór tylko godnych zaufania opcji

Wśród szczególnie korzystnych możliwości nocowania w ciekawych rejonach Polski wyszukać można te w stu procentach odpowiednie dla nas. Wypróbowane rozwiązania trafiają idealnie w dzisiejsze wymogi klientów, natomiast oferta noclegowa ciągle się poszerza.

Reklama w internecie to obecnie najlepsza możliwość dotarcia ze swoją ofertą do szerokiej grupy konsumentów. Właściwie zaprojektowana strona jest najważniejszym zadaniem dla wszystkich producentów

Właściwe zaprezentowanie własnych towarów i następnie uporządkowanie łatwości w zakupie to teraz niemały wyznacznik powodzenia na rynku. Internet jest tak ogólnym narzędziem komunikacji, iż dochodzi do najbardziej licznej grupy odbiorców i żaden inny sposób nie może się z nim równać. Wyjątkową rzeczą, na którą należałoby zwrócić uwagę jest to, aby nasza zestaw była widoczna w sieci w droga jak najbardziej przejrzysty i zachęcający.