Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Apartament Zakopane

6 czerwca 2019
Zakopane to miasto liczące niecałe trzydzieści tysięcy stałych mieszkańców. W okresie wypoczynkowym przyjeżdża tu ok. 3 mln turystów, dzięki czemu Zakopane z małej miejscowości przemienia się w wielką, pełną ludzi, turystyczną miejscowość.

zakopane

Źródło: www.morguefile.com
Główną zaletą Zakopanego jest to, że nie zależnie od pogody panuje tu niezwykły urok, stolica polskich gór jest doskonała na spędzenie wolnego czasu. W Zakopanem znajduje się ogromną liczbę noclegów, na popularności zyskują również są również apartamenty Zakopane (złap promocje na atrakcje w Zakopanem- https://witowextreme.pl/) czy też Kościelisko.

Niezliczona liczba szlaków górskich, imprez kulturowych, to niektóre z ogromnej liczby imprez czekających na turystów. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się jednak Zakopane zimą. Miłośnicy białego szaleństwa mają wówczas do dyspozycji 50 profesjonalnie zorganizowanych stoków narciarskich o różnym stopniu trudności, niezliczona liczba wypożyczalni wyposażenia narciarskiego, a także mnóstwo barów i restauracji oferujących regionalne przysmaki. Zakopane latem to głównie odpowiedni czas na piesze przechadzki i zdobywanie okolicznych dolin. Ekwipunek dla wypoczywających odnajdziesz tu: tych osób które nie cierpią ciężkich wędrówek szlakami a koniecznie chcą znaleźć się na szczycie polecamy kolejki na Butorowy Wierch które czynne są przez cały rok. Niewątpliwie jedną z bardziej interesujących atrakcji w Zakopanem jest możność popływania na basenie geotermalnym, w stolicy polskich gór można również spróbować przejażdżki na koniach. Więcej sprawdzonego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: zobacz.

Stolica polskich gór to nie tylko rekreacja i sport. Ogromne wrażenia kulturalne gwarantują nam niezliczone muzea i galerie. Warto również odwiedzić najsłynniejszą chyba ulicę w Zakopanem – Krupówki, na której znajduje się wiele regionalnych budynków. Godne uwagi są także organizowane w Zakopanem imprezy kulturalne.

You Might Also Like