Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Coraz częściej wybieramy odzież używaną. Dlaczego tak się dzieje, co przemawia za tym wyborem. O co w tym właściwie chodzi?

6 sierpnia 2020
Second-handy, czyli modne „lumpeksy” maja obecnie drugą młodość. Sklepy z tanią odzieżą są doceniane z reguły przez osoby, które preferują być kreatywne, pragną wyróżniać się spośród innych. Second-hand oferuje im taką możliwość, bo ubieranie się pod dyktando znanych marek ubraniowych jest mało oryginalne i odkrywcze.

secondhand

Autor: garycycles
Źródło: http://www.flickr.com
Generalnie second-hand i lumpeks, to jedynie najbardziej rozpowszechnione nazwy. Inne są także spotykane i niezwykle kolorowe, jak szmateks. Tego typu synonimy obrazują podejście, jakie dominowało dawniej w postrzeganiu takich miejsc. Aktualnie mówiąc o sklepach z odzieżą używaną z reguły będziemy używali zwrotów neutralnych niż deprymujących. Zmianie jednak uległy nie tylko nazwy.

Zakupy

Autor: iStock
Źródło: iStock

Wygląd sklepu z ubraniami używanymi miał prawdziwą metamorfozę. Wcześniej temat zakazany, teraz jeden z najważniejszych wątków omawianych na forach poświęconych modzie. Dzisiaj second-hand jawi się naprawdę klasowo. Są tam ubrania na wieszakach, zachęcające przymierzalnie z dużymi lustrami, ogólnie lepsza atmosfera, która całkowicie nie przypomina tej sprzed lat. O second-handowych ubraniach, tych niezwykłych, „upolowanych”, z chęcią rozmawiają szafiarki na forach internetowych.

Chodź tutaj oraz zobacz dodatkowe informacje (http://commaxpolska.pl/interkomy-kasowe) dotyczące omawianego postu. Zgłębisz w tamtym miejscu pokrewne publikacje, które zapewne Cię zafascynują!

Coraz znaczniejsza liczba kobiet przyznaje się, że robi zakupy w sklepach z odzieżą używaną.

Doczytaj: dobra hurtownia odzieży (rekomendują nas)

Coraz większej popularności kupowania w ciucholandach sprzyja moda na vintage, co oznacza stylizacje, które wykorzystują ubrania z różnych dekad. Ciucholandy są takimi skarbnicami vintage. Na naszych ulicach można już teraz zobaczyć naprawdę wiele kolorowych kreacji, zazwyczaj są to ubrania z lumpeksów. zobaczyć tam można ciuchy ciekawe i unikane, dlatego czasem decyduje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Jak przyznają właściciele second-handów w hurtowniach z odzieżą używaną także spotkamy istne zatrzęsienie, gdyż coraz więcej firm stara się dodać do swojej oferty większą liczbę modnych ubrań. Dawniej bowiem chodziło bardziej o to, żeby tanio się ubrać. Dzisiaj również jest tego typu cel, jednak przede wszystkim liczy się moda i unikalność, a secondhandy gwarantują jedno, jak i drugie – jest tanio i barwnie.

You Might Also Like