Promocja w komunikacji miejskiej staje się coraz bardziej popularne

Jeżeli chciałbyś, by do Twojej firmy klienci schodzili się drzwiami i oknami musisz pomyśleć o dobrej reklamie. Nie jest to łatwe, bo obecnie wszędzie jest mnóstwo różnych reklam. Z tego powodu dobrze wziąć pod uwagę pomysł, żeby zareklamować się w autobusach. Choć pewnie nie wszystkich przekonuje reklama w autobusie to jednak naprawdę dobrze o tym pomyśleć. Wiele osób korzysta z komunikacji miejskiej. Najczęściej są to osoby uczące się oraz osoby starsze.

promocja

Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com
Pomyślmy, czy nie warto byłoby pokazać właśnie tym ludziom naszej reklamy. Wszystko jest zależne od tego, jaki produkt bądź też, jaką usługę mamy w ofercie. Jednak na pewno pośród osób jeżdżących autobusami znajdą się takie osoby, które zwrócą uwagę na nasze reklamy. Tworząc projekt reklamy do autobusu musimy pamiętać o rozmiarach reklamy i o tym, że owszem niektórzy jadą dziesięć przystanków, ale wielu pasażerów przejeżdża tylko trzy przystanki i najlepiej, żeby każdemu z nich zapadła w pamięci, choć nazwa firmy. Dobrze sprawdzić w zarządzie komunikacji miejskiej jaki jest koszt tego typu reklama (zobacz tutaj) i wziąć się do pracy, by nie stracić klientów a mieć kolejnych.


Reklama w autobusie

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie wszystko jest realne nawet reklama w komunikacji miejskiej. Wiele osób na pewno zauważyło reklamy w pojazdach komunikacji miejskiej. Część osób spisała sobie numer szkoły językowej, która się tak reklamowała, inni spisali numer pizzerii, która dowozi każde zamówienie w trzydzieści minut. Bo reklama w autobusie to faktycznie świetny sposób na znalezienie nowych klientów. Wszyscy doskonale wiemy, że autobusami jeździ rzeczywiście dużo osób. Z tego powodu dobrze też do nich skierować swoje kroki. A najlepszym sposobem jest reklamowanie się na plakatach, które za zgodą zarządu będą znajdowały się w autobusach linii, na które postawimy. Możemy wybrać autobusy, które przejeżdżają w okolicy naszej firmy. Na plakacie umieścić filiżankę kawy i zaprosić na rozmowę o ubezpieczeniach w przyjemnej atmosferze, wystarczy wysiąść na tym i na tym przystanku by dowiedzieć się, czy serwujemy dobrą kawę, bo kredyty mamy najlepsze. Wiadomo, że to tylko jedna z opcji.

Zaciekawiła Cię ta informacja? Jeżeli masz ochotę zgłębić więcej – odwiedź www a zapewne poznasz dużo fascynujących faktów.

Bo w rzeczywistości autobus nie musi przejeżdżać w pobliżu naszej firmy, najważniejsze, żeby jak największa liczba ludzi dostrzegła nasze logo w którymś z autobusów.

, , ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.