Największe ekrany na świecie. Jakie to? Jak wielkie mają rozmiary, gdzie się znajdują? Oto garść interesujących informacji

Czy znajdziemy wciąż na globie ziemskim bariery dla twórców, którzy projektują ekrany led? Jeśli będziemy myśleć o osiągnięciach w tym sytuacji, to wydaje się, że jednak nie, ponieważ przykłady tego typu działań jest wiele. Obecne są na całym globie, zapierają dech w piersiach swoimi rozmiarami i pomysłem technologicznym. Patrząc na tego typu konstrukcje można zadać pytanie, co stanie się za kilka lat, skoro teraz wygląda to tak dobrze.

telebim

Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
No dobrze, ale jaki rodzaj obrazu będzie dla nas dobry? Pewnie taki, który ma przekątną czterdzieści, sześćdziesiąt, a może i więcej cali? A może z kolei wyjdziemy z domu, by przekonać się jakie ekrany są w rzeczywistości? Wtedy pewnie wysokość kilku pięter nie będzie robiła na nas wrażenia. Taka prawda, jak spojrzymy, jakiego typu ekrany tworzone są na świecie. Podobno najpotężniejszy wyświetlacz w Azji znajduje się w Singapurze.

Kiedy uznasz, że warto poznać więcej danych związanych z omawianą tu tematyką, zerknij pod link (http://www.okularium.pl/37-prada) – w tamtym miejscu odnajdziesz podobne zagadnienia.

To właśnie tam, w centrum konferencyjnym znajduje się konstrukcja firmy Suntec, której wymiary bardziej przypominają dom mieszkalny niż ekran. Posiada wysokość na trzy piętra, a długi na sześćdziesiąt metrów.

Co więcej, należy zdać sobie sprawę, że całość ma rozdzielczość dwadzieścia jeden razy większą niż ekran znany z technologii ultra hd – czytaj więcej. Singapur to małe, ale niezwykle bogate państwo. Co można jednak stwierdzić o kraju, który jest ogromny i coraz bardziej zamożny, jak Chiny. No tak, to z pewnością trafny przykład, bo Chiny pną się w górę szaleńczo w każdej dziedzinie, także w zakresie użycia ekranów ciekłokrystalicznych. Na przykład, w stolicy kraju zbudowano wielki wyświetlacz o rozmiarach 250 na 30 metrów. A wszystko po to, aby zbudować największe na świecie wirtualne akwarium. Konstrukcję tą stworzył znany z Hollywood wizjoner elementów

telebim

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

scenografii Jeremy Rialton.

Telebimy są tak ustawione, że widzowie mają je nad swoimi głowami – polecam stronę. Jeden z największych ekranów ciekłokrystalicznych znajduje się w Brazylii, na stadionie drużyny Corinthians Sao Paulo.

Czy szukasz na stronie pizza rybnik czegoś niezwykle ciekawego? Zapraszamy w takim razie do następnego tekstu. Należy jedynie kliknąć w ten link.

Ekran ma 170 metrów szerokości i dwadzieścia metrów wysokości, co oferuje powierzchnię prawie trzy i pół tysiąca metrów kwadratowych i uważany jest za największą taką konstrukcję na stadionie sportowym. Złożony jest z wielu mniejszych elementów, jest równocześnie ogromną atrakcją stadionu.

, ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.