Największe ekrany na świecie. Jakie to? Jak wielkie mają rozmiary, gdzie się znajdują? Oto garść interesujących informacji

Czy znajdziemy wciąż na globie ziemskim bariery dla twórców, którzy projektują ekrany led? Jeśli będziemy myśleć o osiągnięciach w tym sytuacji, to wydaje się, że jednak nie, ponieważ przykłady tego typu działań jest wiele. Obecne są na całym globie, zapierają dech w piersiach swoimi rozmiarami i pomysłem technologicznym. Patrząc na tego typu konstrukcje można zadać pytanie, co stanie się za kilka lat, skoro teraz wygląda to tak dobrze.

telebim

Autor: Steven Straiton
Źródło: http://www.flickr.com
No dobrze, ale jaki rodzaj obrazu będzie dla nas dobry? Pewnie taki, który ma przekątną czterdzieści, sześćdziesiąt, a może i więcej cali? A może z kolei wyjdziemy z domu, by przekonać się jakie ekrany są w rzeczywistości? Wtedy pewnie wysokość kilku pięter nie będzie robiła na nas wrażenia. Taka prawda, jak spojrzymy, jakiego typu ekrany tworzone są na świecie. Podobno najpotężniejszy wyświetlacz w Azji znajduje się w Singapurze.

Kiedy uznasz, że warto poznać więcej danych związanych z omawianą tu tematyką, zerknij pod link (http://www.okularium.pl/37-prada) – w tamtym miejscu odnajdziesz podobne zagadnienia.

To właśnie tam, w centrum konferencyjnym znajduje się konstrukcja firmy Suntec, której wymiary bardziej przypominają dom mieszkalny niż ekran. Posiada wysokość na trzy piętra, a długi na sześćdziesiąt metrów.

Co więcej, należy zdać sobie sprawę, że całość ma rozdzielczość dwadzieścia jeden razy większą niż ekran znany z technologii ultra hd – czytaj więcej. Singapur to małe, ale niezwykle bogate państwo. Co można jednak stwierdzić o kraju, który jest ogromny i coraz bardziej zamożny, jak Chiny. No tak, to z pewnością trafny przykład, bo Chiny pną się w górę szaleńczo w każdej dziedzinie, także w zakresie użycia ekranów ciekłokrystalicznych. Na przykład, w stolicy kraju zbudowano wielki wyświetlacz o rozmiarach 250 na 30 metrów. A wszystko po to, aby zbudować największe na świecie wirtualne akwarium. Konstrukcję tą stworzył znany z Hollywood wizjoner elementów

telebim

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

scenografii Jeremy Rialton.

Telebimy są tak ustawione, że widzowie mają je nad swoimi głowami – polecam stronę. Jeden z największych ekranów ciekłokrystalicznych znajduje się w Brazylii, na stadionie drużyny Corinthians Sao Paulo.

Czy szukasz na stronie pizza rybnik czegoś niezwykle ciekawego? Zapraszamy w takim razie do następnego tekstu. Należy jedynie kliknąć w ten link.

Ekran ma 170 metrów szerokości i dwadzieścia metrów wysokości, co oferuje powierzchnię prawie trzy i pół tysiąca metrów kwadratowych i uważany jest za największą taką konstrukcję na stadionie sportowym. Złożony jest z wielu mniejszych elementów, jest równocześnie ogromną atrakcją stadionu.

, ,

Related posts

Co możesz powiedzieć o pojęciu beading? Czy zdajesz sobie sprawę co to jest, na czym to polega?

Aktualnie coraz bardziej rozpowszechniane jest pojęcie beading. Myślisz co to jest? Jest to coraz bardziej znana sfera rękodzieła. Ta kwestia robienia rzeczy z koralików pochodzi z rejonów Ukrainy, jak również Bieszczad. Tam ciągle może tworzyć się się tak nazywane krywulki, czypiękne, ale i zabierające wiele czasu naszyjniki. Godzinami są one wyplatane z drobnych paciorków. Dawniej tego typu naszyjnik był okazem zamożności łemkowskich dziewcząt. interesujące jest to, że za równowartość materiałów używanych na kilka krywulek, można był dokonać zakupu krowę.

Moda na wynajmowanie firm outsourcingowych cały czas się rozwija.

Jedną z tego typu branż, w jakiej działają zewnętrzne placówki, jest trzymanie porządku i dbanie o higienę w pomieszczeniach. W związku z tym są wykwalifikowane ekipy, które zajmują się właśnie porządkowaniem i dbaniem o czystość korporacji. Nie tylko do tego typu zadań posiadają profesjonalną ekipę, ale w pierwszej kolejności wykorzystują do swojej pracy prestiżowych urządzeń.

Szukasz mebli? Przeczytaj kilka wskazówek, jak kupić te najlepsze

Urządzanie domu – jeżeli tylko mamy uzbierane fundusze – może być wyjątkową przyjemnością. Fajnie jest chodzić po sklepach, wybierać kolejne dodatki i cieszyć się widząc, jak nasze gniazdko powoli nabiera wyglądu. Nim jednak pójdziesz na zakupy, musisz poznać kilka wskazówek, które doradzą ci, na co zwracać uwagę podczas wyboru.

Latest posts

Meble na znakomitym poziomie w udoskonalonej ofercie

Nie zabraknie na rynku ofert różnych firm, które stawiają na rewelacyjną jakość. To zupełnie taka sama zasada, którą kierują się klienci. Dzięki interesującemu asortymentowi producent odróżnia się spośród innych ze swej branży, natomiast dawane do dyspozycji przez niego meble są wpasowane w doskonały standard. Do szczególnie ciekawych propozycji zaliczane są narożniki skórzane, które są oferowane w całych kompletach. Problemu nie stanowi jednak to, aby wybrać je także jako pojedynczy mebel. Oferta poszerza się o inspirujące nowości i to one przekonują klientów.

Sposób na niepłodność

In vitro – częstokroć jedyna szansa na własne potomstwo - jest dość długim, a przez to stresującym procesem. Jednak pary, jakie zostały szczęśliwymi rodzicami dzięki metodzie in vitro, powiadają jednomyślnie, że warto przeżyć ten etap, ażeby w końcu radować się upragnioną brzemiennością.

Zwiedź Polskę czyli co ciekawego zaoferować może nasz kraj zagranicznym turystom.

Często się mówi, że chwali się co mają inni, a swojego nie zna, i będzie w tym bardzo dużo racji. Jako świetny przykład mogą służyć tu turyści, którzy zachwycają się obcymi krajami, ich zabytkami albo kulturą, a zupełnie nie chcą poznać tego, co może zaoferować nasz kraj. A zaoferować może rzeczywiście sporo, o czym tak naprawdę można się przekonać, gdy zacznie się go poznawać. Niestety cały czas wiele osób woli to, co z zagranicy, nie chce się specjalnie angażować w rodzimą turystykę, a na hasło poznaj Polskę reaguje co najwyżej obojętnie.

Wycena przedsiębiorstw jako zawiły proces

Pośród najważniejszych powodów dla których potrzebna jest wycena firmy jest zbycie udziałów, pozyskiwanie inwestora, staranie się o pożyczkę, bądź sprzedaż przedsiębiorstwa.
Wycena przedsiębiorstw to skomplikowany przebieg, jaki jest w stanie zobrazować rzeczywistą wycenę firmy tylko wtedy, gdy zostanie umiejętnie przeprowadzony.