Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Twoja działalność stanie się bardziej widoczna, dzięki reklamie autobusowej

23 października 2019
Reklama w autobusie uznana jest bardzo znanym sposobem promowania produktów czy usług pośród potencjalnych usługobiorców. Bez wątpienia umożliwia ona nie tylko dostęp do ogromnej ilości zainteresowanych, ale także pozwala na elastyczne sterowanie kampanią promocyjną. Przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej poza udzielaniem przestrzeni na zewnątrz pojazdów komunikacji, bo jak można się domyślić są to nie tylko autobusy, ale także tramwaje czy metro.

Autobus wycieczkowy

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Zlecający reklamę mogą zmieniać reklamę nawet każdego dnia, wybierać dogodny dla siebie czas kampanii a także jej długość. Kampanie przeprowadzane za sprawą autobusów są oryginalne i niezwykle miarodajne.

Na tej stronie jest dużo praktycznych wiadomości, ale szybko przeczytaj też inne szczegółowe informacje klimatyzatory przenośne opinie. One również są bez wątpienia warte zainteresowania.

Plakaty czy inne typy nośników reklamy umożliwiają ogromne pole do możliwości dla zleceniodawców, zwłaszcza że pojazdy komunikacji miejskiej mają niemal nieograniczoną przestrzeń reklamową – kliknij. Reklama może być zamieszczana tradycyjnie na powierzchni szyb, na siedziskach, na uchwytach czy prezentowana w formie filmików na monitorach coraz popularniej powszechnych szczególnie w większych aglomeracjach. Koszt reklamy naturalnie zależny jest od typu i wielkości autobusu, ale bonusy jakie niesie możliwość zbliżenia się do tak wielkiej grupy klientów staje się bezcenna. Do opłat związanych z wykonaniem pomysłu reklamy i przekazania miejsca na nią, doliczany jest podatek (czytaj też stawki vat). Reklamodawca musi mieć na uwadze iż opłaty które ponosi obejmują także materiały z których wykonana jest reklama, ich zainstalowanie czy zdejmowanie. Nierzadko konieczne są koszty lakierowania autobusów na kolor firmowy. Autobusy nie są dopasowywane do danej linii, dlatego z reguły nie nie ma możliwości wyboru po której trasie dany tramwaj czy autobus będzie przejeżdżał.

Autobus

Autor: Kecko
Źródło: http://www.flickr.com
Dla szczególnych rodzajów reklamowanych przedmiotów doliczane są opłaty dodatkowe jak np. do reklam browaru dopłata może wynieść nawet 50% ceny podstawowej. Ciekawą opcją są filmy reklamowe, które można przedstawiać w dowolnej ilości autobusów – sprawdź. Są one wplatane w pasmo i powtarzane bardzo regularnie, dzięki czemu prawdopodobne grono chętnych jest równie duże jak w stosunku do rozwieszonego plakatu

.

You Might Also Like