Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Reklama zewnętrzna powinna zwracać uwagę przechodniów

9 lutego 2019
Nie wszyscy oglądają telewizję albo słuchają radia, a nawet jeśli to robią, to może się okazać, że zrobią to przy okazji oraz nie skupiają się na tym co dostrzegają albo usłyszą, dlatego nawet nie poświęcają uwagi na pojawiające się reklamy. Na szczęście może być przez nas zastosowana jeszcze reklama zewnętrzna, a więc taka, która jest umieszczona na witrynie sklepowej, na szyldzie przed sklepem, lub na billboardach rozlokowanych po całym mieście.

Reklama zewnętrzna odgrywa istotną rolę w promocji sklepu

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
Tu może ją zobaczyć mnóstwo ludzi, a kiedy będzie odpowiednio zamieszczona, to możemy być pewni, że spacerowicze nie będą w stanie przemaszerować obok niej, nie rzucając na nią choć okiem. Dlatego również tak ważne staje się to, aby okazała się ona jak najlepiej skonstruowana, gdyż ma szansę się okazać, że to właśnie jej działanie będzie miało największe znaczenie dla naszego sklepu – porównaj informacje.

Musi być jeden szczegół który skupi spojrzenie

W tego typu reklamie najważniejsze jest to, by przyciągała ona wzrok przechodnia, gdyż jeżeli tak się stanie, to będziemy mieli szansę być przekonani, że przypatrzy się on jej naprawdę lepiej. Ma szansę to być jakieś chwytliwe hasło, jedno wyróżnione słowo, albo rysunek, który nakłoni do zatrzymania się i sprawdzenia, co ma prezentować. Jeżeli uda nam się uzyskać element zainteresowania, to mamy szansę być

reklama zewnętrzna

Autor: Jeremy Thompson
Źródło: http://www.flickr.com

pewni, że spacerowicze zapoznają się z resztą informacji umieszczonych na takiej zewnętrznej reklamie, a więc dowiedzą się wszystkiego co najistotniejsze o naszej firmie. Wtenczas nie pozostanie nam nic kolejnego jak oczekiwanie, aż przyjdą i zechcą skorzystać z naszej oferty – galeria (poszerzone informacje pod linkiem)

Potrzeba dużo czasu na przygotowanie właściwej reklamy

Każdy szczegół reklamy powinien być rzetelnie przemyślany, zatem nie możemy się spieszyć przy jej wymyślaniu. Im więcej godzin jej poświęcimy, im więcej pomysłów zjawi się w związku z nią, tym znaczniejsza będzie świadomość, że idealnie wypełni ona własne zadanie.

Zainteresowała Cię omawiana sprawa? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie (http://infinitex.pl/oslony-termoizolacyjne/), która również publikuje tego rodzaju posty. To z pewnością zwróci Twoją uwagę.

Przez to tak ważne okazuje się to, by nie przygotowywać jej byle jak oraz na szybko, bo wtedy nic z tego nie wyjdzie.

You Might Also Like