Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Czy telebim jest korzystnym rozwiązaniem na promocję przedsiębiorstwa?

28 stycznia 2021
Jakiś czas temu, gdy telebimy dopiero wchodziły na rynek reklamowy, budziły spore zainteresowanie, a wręcz sensację. Ludzie byli pozytywnie zaskoczeni obrazami i animacjami, jakie się na nich pojawiały, a w nocy dodatkowo oświetlały miasto, dając ciekawy efekt. Czy aktualnie telebim to także trafna metoda na zaprezentowanie usług przedsiębiorstwa?

telebimy

Autor: Alex Goodkind
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zaprzeczyć, iż telebimy nadal generują zyski. Na ich sukces w głównej mierze wpływa lokalizacja – telebimy w Częstochowie. Telebimy bowiem warto jest lokować w miejscach, w których odbiorcy mogą je zauważyć oraz zwrócić na nie uwagę. To np. trasy przelotowe, które każdego dnia przemierza wielu kierowców oraz skrzyżowania, a także znajdujące się w ich pobliżu budynki. Ludzie, którzy czekają na zmianę światła, nawet z nudów popatrzą na telebim z wyświetlającymi się na nim treściami. Trzeba przy tym pamiętać, że najczęściej to tylko chwila, dlatego reklama nie może mieć zbyt wiele szczegółów, a sedno sprawy, co zachęci odbiorców do bliższego zapoznania się z propozycją firmy. Tutaj należy zaznaczyć, iż reklamy pokazywane na telebimach są dużo lepiej przyswajane i zapamiętywane. Kluczowy wpływ na to ma ruch na telebimie, który jest znacznie ciekawszy aniżeli sam billboard lub plakat wiszący na ścianie.

Widzisz właśnie niezwykle ciekawy artykuł, zatem zapewne zaciekawi Cię także ten udostępniony materiał – on również jest wart przeczytania.

Reklama na telebimach jest jasna oraz wyraźna, a dzięki najnowszym technikom zastosowanym w tych sprzętach można ją ciągle uaktualniać, razem z prowadzoną kampanią. Ludzi niewątpliwie zainteresują coraz to nowe filmy reklamowe danej marki, która pragnie dotrzeć do odbiorców ze swymi informacjami. Mówiąc o atutach telebimów trzeba jeszcze powiedzieć o możliwości zastosowania licznych efektów dodatkowych, np.

Czy masz chęć przeczytać na nowej stronie nasz najnowszy wpis (http://www.samorzewska-kancelaria.pl/data-pewna/)? Myślimy, że tak. Więc zapraszamy do kliknięcia.

świetlnych lub większej dynamiki albo większego kontrastu. W dodatku inwestycja w reklamę na telebimach wcale nie jest tak kosztowna i można zlecić jej zrobienie w wielu miejscach.

duży ekran LED

Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż współcześnie telebimy nie budzą takich emocji oraz zainteresowania, to nadal mogą skutecznie promować firmę – sprawdź serwis. Najważniejszy bowiem jest nie ekran, ale przekaz, jaki zostanie na nim umieszczony. Dlatego na początek powinniśmy zainwestować we właściwą reklamę, a potem znaleźć firmę, jaka zaproponuje nam telebimy umieszczone w należytej lokalizacji, aby jak największa liczba odbiorców mogła je dostrzec.

You Might Also Like