Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Handel z Rosją i Ukrainą

3 lutego 2021
Światowa polityka nigdy nie odpowiada całkowicie nastrojom obywateli. Możemy się tego dowiedzieć na przykładzie polskich stosunków z państwami zza wschodniej granicy. Chociaż od stuleci toczyliśmy ze sobą ciągłe wojny, a później znajdowaliśmy się pod kuratelą Sowietów, to przez cały ten czas zwykli ludzie dogadywali się ze sobą bez żadnego problemu.

Ciężarówka

Źródło: http://sxc.hu/
Prężnie rozwijały się szlaki handlowe, a także kwitły stosunki kulturalne. W końcu należymy do narodów słowiańskich, o podobnym temperamencie. Mamy te same korzenie, obyczaje i ludowe przysłowia. Takich więzi nie da rady tak łatwo przerwać, choćby nasi zwierzchnicy bardzo się o to starali.

Jakiekolwiek niezgody przegrywają, kiedy w grę wchodzi pieniądz. Troska o pomyślność własnej rodziny jest często mocniejsza niż ksenofobia, czy uprzedzenia na tle rasowym. Dlatego handel wiecznie będzie jednoczył wszystkie narody. Historia wspólnych więzi handlowych z Rosją i Ukrainą sięga dawnych dziejów.

Zakłady zza wschodniej granicy niezwykle chętnie robię interesy w naszym kraju, zakładają filie, czy fabryki. Natomiast my z powodzeniem zdobywamy tamtejszy rynek. Jeszcze za czasów Związku Radzieckiego, wszelkie towary z naszego kraju były rozchwytywane, a przymiotnik „polski” był synonimem najlepszej jakości. Chociaż dzisiaj jego siła nieco straciła na znaczeniu, jednakże w dalszym ciągu opłaca się handlować z naszymi sąsiadami na wschodzie.

Transport kolejowy

Autor: InterCityImpress
Źródło: http://www.flickr.com

Stąd też duże pieniądze zarabiają te firmy, które oferują transport do Rosji . Wysoka jakość usług, błyskawiczne przewózki i nowoczesne i sprawne samochody ciężarowe to ich wizytówka. Dzięki firmom transportowym możemy przewieźć nasze produkty w każde miejsce na terenie byłego Związku Radzieckiego.

Jednakże życie nie polega jedynie na pieniądzu. Niezwykle często jedziemy w tamte strony na wakacje. Ostatnio bardzo popularne stały się wakacje na Krymie. Powstaje mnóstwo biur podróży, które zapewniają nie tylko transport, ale także niesamowite atrakcje oraz korzystne warunki noclegowe na miejscu (nasze dane kontaktowe).

Nie chcesz zakończyć interesującego zagadnienia na tym poście? Więc namawiamy do następnych – kliknij w źródło piecyki gazowe i wejdź na analogiczną witrynę.

Wakacje w Odessie na pewno dostarczą nam wielu cudownych przygód.

 

You Might Also Like