Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Jak dzisiaj robimy fotografie?

15 października 2018
Dzisiaj do wykonywania zdjęć używamy zazwyczaj telefonu. Także do wykonywania selfie wykorzystujemy telefon na odpowiednim kijku.
Tym wysięgnikiem mógłby być Mini Selfie Stick.

mini selfie stick

Źródło: pixabay
Ma mocowanie do telefonu. Gwarantuje to bezpieczne podłączenie Urządzenia bez porysowania obudowy smartfonu. Kijek jest ustawiany oraz mógłby być użyty do podłączenia smartfona o każdym rozmiarze. Ma on możliwość wykonywania fotografii pionowo oraz w poziomie. Kijek nie potrzebuje baterii. Konstrukcja teleskopowa kijka zezwala na jego regulację do ok. 60 cm. Dzięki temu może on niezwykle daleko sięgnąć a równocześnie mieści się w torbie. Pasuje do każdego telefonu, którym robi się fotografie przyciskiem głośności. Do kupienia może być w kolorze czarnym lub różowym.

konstrukcje z klocków lego

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to najprostszy wynalazek, jaki podbił elektronikę. Dostępne kijki różnią się od siebie metodą wyzwalania migawki. W każdym smartfonie mamy samowyzwalacz. Nie jest to sposób wyzwalania migawki uznany za wygodny, ponieważ zdjęcie (http://www.kodak.wroclaw.pl/) powstaje tu i teraz. Odmienną metodą wyzwalania migawki jest wyzwalanie jej za pomocą bluetootha. Dzięki temu wysięgnik może mieć pod kontrolą migawkę aparatu w telefonie. Jest to dobry pomysł, gdyż zdjęcie (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-dowodowe/) robi się w odpowiednim momencie. Wykonuje się to niezwykle komfortowo, bo przez wciśnięcie przycisku w rękojeści narzędzia. Jednak należy mieć w pamięci, że bluetooth niesamowicie zżera prąd, zatem tego typu forma zasilania nie zezwala na długą zabawę fotografią. Migawkę można ponadto wyzwalać przy pomocy pilota.

Jest to wygodne rozwiązanie dopóki nie zgubimy gdzieś pilota. Jest to praktyczniejsze rozwiązanie od przycisku w rękojeści kijka, jednak wszystko zależy od naszych zapotrzebowań.

You Might Also Like