Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Fajny sposób na nietypowy i bardzo użyteczny gadżet reklamowy

13 sierpnia 2020
Kiedyś pliki komputerowo przenoszono pomiędzy dwoma komputerami na dyskietkach albo (później) na płytach CD/DVD. Obecnie od kilku ładnych lat, wykorzystuje się w tym celu małe urządzenia o nazwie pendrive.

Są one określane także jako „gwizdek”.
ogród

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Urządzenia te nie posiadają żadnych mechanicznych elementów, które są tak podatne na którekolwiek uszkodzenia mechaniczne. To ważny argument, jeśli będziemy chcieli porównać pendrive do swojego najbardziej istotnego konkurenta, czyli dysku zewnętrznego HDD. Podobne jest natomiast to, że obydwa te rozwiązania podłącza się do slotu USB. Dla w najwyższym stopniu wymagających klientów, pośród których są też osoby odpowiadające za reklamę, powstała również możliwość zamówienia takiego towaru jak pendrive – pendrive z logo| – silikonowy. Jego niepodważalną zaletą jest to, że można nadać jemu dosłownie dowolny kształt 2D lub 3D.

Masz spory kłopot ze znalezieniem efektywnego rozwiązania Twojego dylematu? Z pewnością skutecznie może pomóc Ci ta strona system do fakturowania.

Inaczej mówiąc pendrive w formie logo spółki byłby doskonałym gadżetem reklamowym. Podmioty, które mogą zajmować się wytwarzaniem takich gadżetów do każdego kolejnego wzoru muszą wykonać specjalną matrycę.

pendrive silikonowy

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Wszechstronność oraz ponadczasowość surowca stosowanego do tworzenia tego typu gadżetów sprawia, że wykonalne jest uzyskanie praktycznie każdego owalu. Czas realizacji jest w pewnej mierze zależny od bieżącej ilości zleceń, jednak zazwyczaj są to ok. trzy tygodnie od dnia akceptacji początkowego projektu.

Ten z kolei jest możliwy po paru dniach od dnia złożenia zlecenia. Projekt ten jest przedstawiany najpierw jako wizualizacja 3D. Minimalna liczba zamówienia to 50 sztuk w wypadku kształtów 2D oraz sto sztuk dla kształtów 3D.

You Might Also Like