Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Znakomity sposób na gadżet reklamowy dla każdego kibica piłkarskiego

20 marca 2020
Wśród niezliczonej ilości różnorodnego typu gadżetów promocyjnych są też takie, które zostały utworzone głównie dla sympatyków footballu albo pozostałych gier ze sprzętem sportowym, do ćwiczenia których potrzebna jest piłka.
Mogłyby być to manualnie szyte 2-warstowe towary, które mogłyby reklamować kluby sportowe, ich zawodników albo sponsorów.

Rybki, akwarium

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
narożny blat kuchenny

Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
Mogłyby być także wykorzystane do promowaniu wydarzeń o charakterze sportowym czy też drużyn sportowych.

Już teraz kliknij ten odsyłacz i zweryfikuj info u źródła (http://www.spoiwex.pl/produkty-hydrauliczne-spoiwo-drogowe-terramix), by mieć absolutną pewność, że jakiekolwiek informacje zdobywane na takiej stronie są miarodajne.

Tego typu piłki reklamowe mogą być wykorzystywane także jako gadżet przy różnego typu kampaniach masowych lub do promocji podmiotów gospodarczych. Piłki reklamowe są stosunkowo tanią postacią gadżetu reklamowego, a także niezwykle tanim nośnikiem przekazu reklamy. Jest to świetny pomysł na prezent dla każdego kibica sportowego. Piłki reklamowe są zazwyczaj produkowane z PVC w wykończeniu promienistym lub satynowym. Takie piłki mogłyby być produkowane w kilku rozmiarach oraz wzorach.

Wanna

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Dla przykładu piłka reklamowa o średnicy 17 cm może być wykonana z 32 paneli. Osiągalny jest druk przy użyciu do 12 kolorów na jednej łatce piłki. Jest to w pewnej mierze miniatura standardowej piłki „biedronki”, ale wciąż umożliwia wykonanie czytelnego nadruku. Piłki mogą być stworzone w każdej kolorystyce i posiadają rozmiar np. 52 – 54 centymetry. Ich ciężar to ok.

Pasjonuje Cię omawiana tematyka? Jeżeli tak, to zapraszamy do lektury (https://e-militaria.pl/spodnie-helikon-237) pokrewnego artykułu – on także jest godny zainteresowania.

150 gram i można by je pompować do ciśnienia 1-2 psi. Poza tym piłki reklamowe mogłyby być także gadżetami antystresowymi.

W tego typu przypadku wyprodukowane są choćby z gąbki oraz są wykorzystywane do bezpiecznego wyładowywania emocji za pomocą ściskania albo przez gniecenie. Swym kształtem mogłyby przypominać zwykłą piłkę do koszykówki albo piłkę nożną, więc to również świetny pomysł na upominek dla każdego sympatyka sportu.

You Might Also Like