Jakiego rodzaju informacje powinny się znaleźć na firmowej pieczątce?

Według polskiego prawa, wyrobienie firmowego stempla nie jest wymagane, jednak w rzeczywistości często zdarzają się sytuacje, kiedy urzędnicy administracji publicznej go od przedsiębiorcy oczekują.
Mimo tego, że prawie każdą pieczątkę może zamówić bez kłopotu każdy, urzędnicy państwowi są głusi na takie argumenty.

podatki

Autor: GotCredit
Źródło: http://www.flickr.com
Nóż nawigator

Autor: www.sport-shop.pl
Źródło: www.sport-shop.pl
Składanie różnorodnego rodzaju dokumentów bez wejdź na stronę http://www.pieczatki.pl/wzory_odbic/pieczatki_firmowe firmowej, budzi u nich zastrzeżenia odnośnie autentyczności konkretnego dokumentu. Procedury, które są wykorzystywane przez banki oraz Urząd Skarbowy (np. odpowiednia rubryka w formularzu) zazwyczaj powodują, że biznesmen jednak musi ją wyrobić. Wtedy, gdy jej nie mamy, a zostaniemy o nią poproszeni, przeważnie wystarczy w takiej rubryce napisać „brak pieczęci firmowej”. W obrocie gospodarczym obowiązkowe jest podawanie pewnego zakresu danych, więc jeśli postanowimy wyrobić firmową pieczątkę, powinny na niej być tego typu informacje jak imię i nazwisko posiadacza firmy oraz jej nazwa, gdyż za ich brak grozi grzywna w wys. do 5000 złotych. W wypadku osoby fizycznej jest to m.in. imię i nazwisko, adres prowadzenia działalności i numer NIP, z kolei w wypadku spółki handlowej: nazwa spółki, dane adresowe spółki, numer NIP, oznaczenie sądu rejonowego czy też wysokość kapitału.
Przy wyrabianiu wejdź http://www.pieczatki.pl/wzory_odbic/pieczatki_kieszonkowe firmowej moglibyśmy dodać tam firmowy logotyp. Poza tym firmy, w których można ją wyrobić, mają wiele ich wzorów, które moglibyśmy wykorzystać albo się nimi wzorować przy tworzeniu swego pomysłu. Kolejnym jej elementem, który możemy w dowolny sposób modyfikować jest krój i (w pewnym stopniu) wysokość czcionki.

Jeśli do firmy, która ją stworzy nie dostarczymy swego projektu pieczątki, jej pracownicy polecą nam pomysł na jej wygląd. Można odnaleźć bez problemu spółkę, jaka wykona nam ją tanio oraz w dobrej jakości.

, , ,

Related posts

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Jak wybrać sprzęty budowlane? szybki poradnik

Stawianie budynków różnego rodzaju wymaga zastosowania właściwych maszyn budowlanych. Bez nich nie byłoby możliwe rozpoczęcie ani realizacja żadnych prac, toteż tak istotne jest, aby wybierać wyłącznie dobre i wypróbowane sprzęty. Czy wiesz, jak tego dokonać?

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.