Bpgew
Gospodarka - newsy ze świata.

Kursy pomagają podnosić efektywność twoich pracowników, inwestuj w odpowiedni system doszkalający

1 lutego 2020
Wysoka wydajność pracowników jest istotną kwestią dla sukcesu oraz opłacalności zakładu. Często zdarza się, że zatrudnione osoby robią wszystko, by pracować dobrze, jednakże nie dostrzegają, w którym miejscu popełniają błędy oraz przyczyniają się do występowania strat w firmie. Optymalnym wyjściem w takiej sytuacji będzie odpowiednio dobrane szkolenie, które pomoże pracownikom poprawić własną wydajność i wyeliminować rzeczy, które źle wpływają na owoce ich pracy.

Szkolenia lean właściwe w dowolnym sektorze biznesowym

Szkolenia spod znaku Lean Menagement są kierowane do osób pracujących na różnorodnych stanowiskach w różnych dziedzinach biznesu. Cechą charakterystyczną dla tego rodzaju szkoleń okazuje się ich praktyczna postać. Szkolenia lean manufacturing mają miejsce w zależności od wymogów w przestrzeni hal produkcyjnych bądź biur, dzięki czemu uczestniczący mogą na żywo obserwować procesy wdrażania Lean. Zadaniem szkoleń Lean okazuje się ograniczenie marnotrawstwa na każdym etapie pracy zakładu i tym sposobem podniesienie jego zysków.

szkolenie ISo

Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com

Six sigma wykorzystywana z powodzeniem w Polsce od lat

Dużym zainteresowaniem u właścicieli firm szczyci się metoda six sigma, którą opracowano już w latach 80-tych minionego stulecia. Metoda ta mówi, że występowanie defektów w cyklach produkcyjnych oraz biznesowych można przewidzieć przy zastosowaniu badań.

W internecie jest dużo niezwykle ciekawych informacji – jeśli masz ochotę poznać kolejny – sprawdź na serwisie (https://biuro-protax.pl/oferta/) a nie będziesz żałować!

Celem osób wdrażających metodę six sigma okazuje się wyeliminowanie niepowodzeń mających miejsce na różnorakich etapach produkcji lub innych działań biznesowych, co ma owocować podniesieniem wydajności pracy i zyskiem inwestycji. Kursy z zakresu wdrażania metody Six Sigma są urządzane w kraju już od jakiegoś czasu i radują się wielkim wzięciem.

System kaizen udoskonala wszystkie aspekty działania zakładu

Osoby, które chcą ulepszyć działanie swojego zakładu, muszą zainteresować się systemem kaizen, który zakłada ciągłe udoskonalenie toczących się procesów biznesowych oraz produkcyjnych. System kaizen nie zmierza do osiągnięcia konkretnej jakości usług lub towaru, ale do ustawicznego ulepszania tej jakości przez doskonalenie procesu produkcji, receptur, wyposażenia, a także przez myślowe szukanie rozwiązań najlepszych oraz skutecznych. Kaizen w ogromnej mierze wspiera swoje powodzenie na zaangażowaniu pracowników (zobacz jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną) firmy, dzięki czemu szkolenia z zakresu tego programu potrafią nieść znaczące, pozytywne zmiany w działaniu zespołu.

You Might Also Like