Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

Wybieramy olej silnikowy do samochodu

2 listopada 2018
Jaki wybrać olej odpowiedni do silnika? To pytanie, które zadaje sobie wielu posiadaczy samochodów. Czym zatem kierować się przy wyborze oleju silnikowego?

Sposobów na dopasowanie najlepszego oleju do silnika samochodu jest kilka. Jeśli jesteśmy posiadaczami nowego auta, tutaj sprawa jest prosta, gdyż standardowo kupujemy olej silnikowy od dilera samochodów. W takiej sytuacji wiemy co i kiedy wlewaliśmy, mamy to opisane w książeczce serwisowej. Sprawa jest zdecydowanie bardziej skomplikowana jeżeli kupujemy używane auto i dokumenty nie dostarczają takich informacji.

Przypadł Ci do gustu ten opis? Więc czytaj to ławki parkowe sklep internetowy, na co masz chęć na następnej stronie, którą z chęcią dla Ciebie stworzyliśmy.

Możemy oczywiście próbować dowiedzieć się od sprzedaWCy, kiedy ostatnio i jaki olej wlewał, ale czasem nie da się tego ustalić. Wówczas możemy skorzystać z Internetowej wyszukiwarki oleju.

salon fryzjerski

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Na stronie wiodącego producenta olejów silnikowych, firmy Total znajdziemy bardzo pomocną wyszukiwarkę olejów. Aby znaleźć odpowiedni olej dla naszego samochodu możemy wprowadzić w wyszukiwarkę markę oraz model samochodu bądź skorzystać z udostępnionego menu. oleje procesowe spełniają wymagania surowych norm i specyfikacji dla konkretnych modeli aut. Należy pamiętać, że olej powinien być dopasowany nie tylko do modelu, ale również dobrany pod względem warunków pracy samochodu. W ofercie firmy Total znajdziemy oleje dostosowane do jazdy miejskiej i po autostradzie, wykorzystywane w jeździe sportowej, jak też w samochodach osobowych używanych w ekstremalnych warunkach eksploatacyjnych – zobacz tutaj.

Najistotniejszym czynnikiem wyboru oleju silnikowego jest jednak zgodność z zaleceniami producenta samochodu. Stosowanie oleju innego niż zalecanego przez fabrykę może grozić poważną awarią silnika.

You Might Also Like