Bpgew
Jak exsportować towary i znaleźć dobry rynek zbytu? porady.

O jakich kwestiach pamiętać decydując się na pościel dla dziecka? Jakiego typu powinna być? Jaki rozmiar wybrać?

2 marca 2020
Może niekiedy trudno w to uwierzyć, ale aż jedną trzecią życia spędzamy śpiąc. Choć noworodki mogą przesypiać nawet całą dobę, to im dziecko starsze, tym mniejsza ilość snu wymaga.

promocja

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakowoż nie tylko chodzi o to, jak długo śpimy, ale też na czym oraz pod czym śpi nasza pociecha. Wybierając więc łóżeczko dla dziecka trzeba też pamiętać o dobraniu właściwej pościeli.
pościel dla dzieci

Autor: Jon Glittenberg
Źródło: http://www.flickr.com

Jaka więc musi być pościel dla dzieci? To oczywiście zależy od wieku, bo dla dzieci od okresu noworodka do pięciu lat zalecana jest kołderka 100 na 135 i dodatkowo poduszka natomiast 40 na 60 cm pościele dla dzieci.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to namawiamy Cię do nowej witryny, na której przygotowaliśmy szczegółowe artykuły – kliknij w link diesel.

Powinniśmy wiedzieć, że w sprzedaży jest także dostępna pościel o rozmiarze 90×120, to jednak standardem w naszym kraju jest właśnie pościel do łóżka 100×135. Tego rodzaju pościel po prostu będzie bardziej praktyczniejsza, lepiej pasująca.

Spod większej kołderki dziecku będzie bardzo trudno się wydostać, co jest z pewnością pozytywem w przypadku tego typu produktów dla najmłodszych sprawdź pełną ofertę sklepu E-LITTLESTAR. Dla starszaków, czyli w wieku 5-10 lat najbardziej odpowiednia kołdra ma rozmiar od 140×200 oraz poduszka 70×80 centymetrów. Pościel dla starszaków jest pasująca do łóżek o rozmiarze 140×200 oraz 90×200 cm. Dla dzieci, jakie mają ponad dziesięć lat najlepsza jest kołdra 160×200 a ponadto do tego 2 poduszki o wielkości 70×80 centymetrów.
Taki zestaw pościel będzie najlepszy do łóżka, które ma wymiar od 160 do 200 cm.

Jeżeli będziemy o tym pamiętać, to można być pewnym, iż pościel będzie bardzo wygodna, idealnie pasowała do rozmiaru łóżka. Warto także pamiętać, żeby była jak najbardziej jakościowa, bo dzięki temu będzie trwała oraz jak najbardziej wygodna.

You Might Also Like