Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety marketingowe powinny nie tylko posiadać znak firmowy składającej zamówienie spółki, ale także być użyteczne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakieś elektroniczne maszyny, mogą także posłużyć do redukowania stresu poprzez aktywność dłoni oraz myśli.
Mogą zostać to znane od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

budżet

Autor: Random McRandomhead
Źródło: http://www.flickr.com

karma
Wystarczą zaledwie dwa drewniane elementy przymocowane ze sobą tak, że ogół przypomina nieco szpulkę albo wędkarski kołowrotek. Zamiast nitki owinięty jest na takiej rolce sznurek, przy końcu którego jest pętelka wielkości palca. Wystarczy tylko tego typu jojo z drewna opuścić i lekko pociągnąć. Tego typu łatwa zabawka wbrew pozorom zapewnia frajdę nie tylko dorosłym, lecz szczególnie dzieciakom. Może także dopomóc w rzucaniu palenia, gdyż zajmuje ręce w tym czasie, gdy chcemy sięgnąć po papierosa. Struktura drzewa sprawia, że taka zabawka jest bardzo wytrzymała oraz może posłużyć przez dłuższy czas. Ma też dosyć sporą nawierzchnię promocyjną, na której można by zamieścić dowolną grafikę lub nadruk.
W złączeniu z niezwykle niską ceną wynika z tego, że przygotowany gadżet może kosztować zaledwie parę złotych. Nadruk (NadrukiHaft – sitodruk) robiony jest za pomocą tampodruku lub wykonanego przy pomocy lasera graweru. Tego typu jojo może posiadać wielkość około 5cm oraz długość sznura około 90 cm. Powinno także posiadać certyfikat FSC lub CE.

Może zostać interesującym ekologicznym podarunkiem dla wybranej przez nas osoby. To najlepszy przedmiot, jeśli chcemy czymś ją zdziwić dając jej coś nietypowego, ale zarazem ciekawego.

, ,

Related posts

Jak sobie pościelesz…

Romantyczna czy inspirowana stylem skandynawskim? Prosta i czysta w formie czy kobieca, przypominająca rokokowy buduar? Aranżacja wymarzonej sypialni to nie lada wyczyn. W końcu to tutaj odpoczywamy, regenerujemy siły. Zatroszczmy się więc, by wnętrze to, odzwierciedlało nasz gust i wymagania.

Komfort współczesnych sprawunków

Cały czas rosnąca popularność zakupów on-line sprawia, iż coraz pilniejsze staje się komunikowanie o potencjalnych zagrożeniach mających związek z e-handlem. Doradzamy zatem, jak pewnie kupować przez internet.

Krótkie przedstawienie rodzajów drzwi, jakie są wykorzystywane w naszych domach i mieszkaniach.

Nawet we wnętrzach, które są całkiem otwarte potrzebne będą jakieś drzwi, chociażby do łazienki. Potrzebne będą one także w wejściu do mieszkania lub domu, jednak jak na razie żyjemy w takim kraju, że należy w ten sposób zabezpieczać swój dobytek. Na szczęście aktualnie nie powinno być problemu z wyborem właściwych, bo jest ich bardzo duża propozycja. Jeśli będzie chodzić o drzwi Wrocław wejściowe, to ich budowa będzie w dużej mierze zależeć od miejsca montażu. W przypadku bloków i budynków wielorodzinnych przeważnie montuje się drzwi pełne, tylko z niedużym wizjerem. Wynika to z faktu, że klatkami schodowymi chodzą różne osoby i raczej nikt nie chce, aby mu obcy patrzyli do mieszkania. W wersjach tańszych takie drzwi zrobione są ze drewna lub specjalnych sklejek, za to droższe i dużo bardziej bezpieczne odmiany wykonuje się ze stalowej blachy. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, przykładowo solidne drzwi Gerda Wrocław poza wytrzymałą, mocną konstrukcją mają dodatkowo bolce przeciwwłamaniowe i wysokiej jakości zamki.

Który elektroluks zakupić do mieszkania?

Lewitujące w powietrzu pyły, cząsteczki kurzu, na posadzce sierść zwierzaków. Trudno określić to sterylnym otoczeniem. Producenci odkurzaczy proponują zatem wyjścia, dzięki którym Twój domek będzie idealnie czysty.
W jaki sposób spowodować, aby reklamowy obraz stał się faktycznością? Tajemnica tkwi między innymi w odpowiednio dobranych filtrach.

Latest posts

Jakość gazetek promocyjnych a zainteresowanie klientów zakupem produktów.

Jest tego typu współzależność jak: jakość gazetek promocyjnych a zainteresowanie klientów kupnem towarów. O tym wiedzą świetnie eksperci z dziedziny reklamy. Z tego powodu tak znaczące będzie to, by przedstawiciele hipermarketów decydowali się na to, by za każdym razem zamówić tego typu gazety u dystrybutorów, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Jedynie w końcu poprzez to będą mieć szansę osiągać doskonałe wyniki sprzedażowe.

Fachowa obróbka betonu i wypożyczalnia elektronarzędzi. O czym trzeba wiedzieć?

W skład obróbki betonu zwykle wchodzi frezowanie i szlifowanie betonu. Frezowanie wykorzystuje się wówczas, kiedy konieczne jest wyeliminowanie zdegradowanych warstw betonu oraz jego wyrównanie, czyszczenie i profilowanie. Pozwala to na dostanie czystej, niczym nie zabrudzonej przestrzeni betonu, którą później można poddać innym zabiegom.

Kupowanie używanych przedmiotów online – czy się opłaca?

W dzisiejszych czasach Internet daje nam bardzo duże możliwości. Nie chodzi tutaj jedynie o różnego typu kursy, konkursy, strony motywacyjne i rozwijające, lecz także o pozornie bardzo zwyczajne sprawy, jak tanie zakupy. W jaki sposób kupować w Internecie?