Gdzie spędzić Sylwestra 2013?

Są takie dni w ciągu roku, które chcielibyśmy spędzić w wyjątkowy sposób. Marzymy, aby były niezapomniane. Do takich dni na pewno należy Sylwester. Przywitanie Nowego Roku wymaga wyjątkowej oprawy. Stąd też bardzo często Sylwestra obmyślamy nawet kilka miesięcy prędzej.

Jeżeli marzymy o tym, aby świętować sylwester 2013 w jakimś naprawdę modnym ośrodku, to warto pomyśleć o rezerwacji jeszcze w okresie letnim np. na eholiday.

sztuczne ognie

Mnóstwo ludzi doskonałą zabawę sylwestrową przedstawia sobie w górskich miejscowościach. Nic dziwnego! Majestatyczne szczyty, trzaskający mróz za oknem oraz radosny ogień w kominku to idealny pomysł na spędzenie cudownej sylwestrowej randki. Mnóstwo mężczyzn planuje właśnie ten dzień na oświadczyny. Czy jest coś piękniejszego, niż najdroższy, który klęka przed swoją damą w tak pięknych okolicznościach przyrody? Jeżeli zamierzamy przeżyć Sylwestra w tym roku w naszych górach, to najlepiej zrobić to w Zakopanem.

Zakopane nie bez powodu zostało ochrzczone polską zimową stolicą.

Zaciekawił Cię temat tego materiału? Obowiązkowo sprawdź link (https://www.uroczysko7stawow.pl/spa-by-loccitane/day-spa), tam znajdują się jeszcze bardziej interesujące rzeczy, naprawdę warto je przeczytać.

Kto raz spędził czas w tym miejscu, ten zawsze będzie pragnął tam wrócić. Sylwester w Zakopanem to doskonała sposobność do uprawiania ukochanych sportów zimowych. Miasto gwarantuje wspaniałe kurorty, które każdego roku goszczą tysiące turystów. Możemy być pewni wysokiej jakości usług oraz nowoczesnej infrastruktury. Jeśli zatem marzy się nam powitanie Nowego Roku na górskich szlakach, to Zakopane jest doskonałym wyborem.

Ale musimy wiedzieć również o tym, że Zakopane to też miasto o długiej historii. W okresie Młodej Polski była to ukochana miejscowość wypoczynkowa rodzimej śmietanki towarzyskiej. Mistrzowie pióra, pędzla oraz muzyki przybywali tu, aby odpocząć od zgiełku Warszawy oraz poszukać natchnienia. Ślady wielkich artystów pozostały w tym mieście do naszych dni. Możemy zobaczyć między innymi willę Karola Szymanowskiego, jak również oglądać inne arcydzieła architektury w stylu zakopiańskim. Wielkie wrażenie na turystach robi spacer po Krupówkach, centralnym deptaku Zakopanego. Odnajdziemy tam wiele restauracji z przepysznym jedzeniem, a także wiele innych atrakcji.

 

, , , ,

Related posts

Czy wyjazd do południowych krajów to właściwy pomysł na urlop? Sprawdź nasze pomysły

Coraz więcej osób rozważa wyjazd z kraju jako jedną z alternatywnych opcji spędzenia urlopu. Wbrew pozorom taki wyjazd wcale nie musi być drogi, głównie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż ceny w Polsce także nie zaliczają się już do najniższych. Minęły raczej definitywnie czasy, kiedy niemal każdy, kto miał jakąkolwiek gotówkę, mógł spakować walizkę i wybrać się bez większego organizowania i rozważania wydatków nad chociażby rodzime morze czy w góry

.

Legnica czekająca na wędrowców

Legnica to piękne, zabytkowe miasto w województwie dolnośląskim, na wschód od Wrocławia, które z pewnością powinno się odwiedzić.
Pomimo przeróżnych przeciwności w Legnicy uratowało się kilkadziesiąt obiektów architektury zabytkowej.

Kilkudniowy wypad do Gdańska

Od długiego czasu mocno popularne zostały tzw. city break, czyli krótkie, zwykle weekendowe wypady do atrakcyjnych turystycznie miejscowości. Są to często duże miasta, nierzadko za granicą, ale i w naszym kraju jest mnóstwo wartych zobaczenia miejscowości. Jedną z nich jest z pewnością Gdańsk.

Włochy – co warto zobaczyć

Mało jest osób, które potrafią oprzeć się urokowi Włoch. A kto raz odwiedzi południe tego kraju, będzie pragnął powrócić. Sycylię - największą wyspę Morza Śródziemnego cechuje oryginalny górzysty pejzaż, przechodzący w obszerne płaszczyzny jak też wybrzeże o długości 1039 km z piaszczystymi, żwirowymi i skalistymi plażami. Wysepki Liparyjskie na północy, górujący nad wysepką wulkan Etna, rozliczna śródziemnomorska fauna oraz flora oraz kultura i sztuka sprawiają, iż Sycylia należy do najbardziej czarujących miejsc na globie. Włochy są krajem, który potrafi zadowolić wszelkiego turystę bez względu na jego oczekiwania.

Latest posts

Planujesz wyjechać na wakacyjny urlop? Pomyśl o tym już dzisiaj!

Wprawdzie obecnie mamy początek sezonu zimowego, ale wszyscy ci, którzy planują wyjechać w lecie na wakacyjny urlop muszą zacząć myśleć o tym właśnie dzisiaj. Wszystko można bowiem lepiej zaplanować, a zarezerwowanie noclegów z odpowiednim terminem daje o wiele szersze możliwości. Pomysły na wakacje mogą być naprawdę różne.

Nietypowy sposób na interesujący i ekologiczny prezent

Gadżety reklamowe muszą nie tylko zawierać logo zamawiającej je firmy, lecz również być przydatne dla swych odbiorców. Nie powinny to być jednak jakiekolwiek komputerowe maszyny, mogą również posłużyć do zmniejszania stresu poprzez aktywność rąk i głowy.
Mogą zostać to popularne od mnóstwa lat zabawki rodzaju jo-jo, których zasada działania jest niezwykle prosta.

Czy karma brit care proponuje wszystko co konieczne?

Kiedy decydujemy się na posiadanie zwierzaka, to obowiązkowo musimy myśleć co będzie mu niezbędne, do długiego życia. Nie mamy szansy zapomnieć o karmie wysokiej jakości, lecz również powinno się zwracać uwagę na środki pielęgnacyjne i zabawki, tak abyśmy powiedzieli, że zapewniamy mu wszystko co najistotniejsze.
Jakie kosmetyki dla yorka możemy wybrać?
Jeśli nie zaznaczymy jakiego typu preparaty okażą się być odpowiednie dla naszego zwierzaka, to z pewnością w markecie zoologicznym, powinniśmy spytać o to, jakie kosmetyki dla yorka mogą okazać się być nam zaoferowane.

Jak dobrać akcesoria do kuchni? Które z nich są najcenniejsze, na co zwracać uwagę?

Najodpowiedniejsze wyposażenie do kuchni sprawiać może dość dużo zmartwień. Zwłaszcza tak się dzieje, w momencie gdy musimy od początku wyposażyć kuchnię. To także niełatwe, gdy nasz budżet jest trochę ograniczony. Najważniejsze w takim momencie, aby podejmować decyzję, które elementy są nam niezwykle potrzebne po pierwsze, z którymi mamy okazję poczekać.