Bpgew
Turystyka i biznes - jak robić biznes i podróżować?

Współczesny obóz

7 lutego 2020
Co pewien czas mamy chętkę ruszyć na wędrówkę, zwłaszcza jeśli w latach szkolnych okres wakacyjny spędzaliśmy w sposób aktywny – pod namiotem lub chociażby na włóczęgach po okolicy. W dorosłym zagonionym życiu mamy czasami ochotę nieco zmniejszyć prędkość, i tak jak dawniej powędrować gdzie oczy poniosą. Rzecz jasna dorośli nie mają tyle wolnego czasu co ludzie młodzi, stąd człowiek dorosły winien sobie czas który mógłby poświęcić na włóczęgę porządnie zaplanować.

Oczywiście mamy obecnie do dyspozycji nowoczesne technologie, narzędzia niezwykle praktyczne takie jak GPS, które bez problemu doprowadzą nas do celu eskapady. Przyjemnym głosem podpowiedzą nam one w którym miejscu powinniśmy skręcić, a nawet podpowiedzą gdzie znajduje się kawiarnia.
Dawniej wyruszając na włóczęgę trzeba było się dobrze nagimnastykować aby dobrać optymalną ilość ubrań na zamierzaną wycieczkę. Obecnie tychże problemów nie ma, o ile wybieramy się w miejsce gdzie mamy choćby okazjonalny dostęp do elektryczności. Świetnym wyjściem jest w takim razie surwiwal sklep, niewielkich rozmiarów urządzenie ważące około 3 kg i niewielkich wymiarach.

Pralka turystyczna

Autor: Khairil Yusof
Źródło: http://www.flickr.com

Jest ono szczególnie pomocne jeśli posiadamy malutkie dzieci.

Kliknij ten link moduły pływające! Na stronie zobaczysz ciekawe wiadomości na ten temat, opisane w artykule.

Pralka turystyczna jest w stanie uprać do 3 kg odzieży, ilość ta będzie wystarczająca dla rodziny wybierającej się na krótki wypad na Mazury bądź w góry. Producent zapewnia, że owo urządzenie doskonale sprawdzi się także w akademiku, tak że student może wyglądać schludnie nie przewożąc co weekend do rodzinnego domu pełnych waliz garderoby do wyprania. Bywało to w przeszłości problematyczne, gdyż osiągalna wspólna pralka była zazwyczaj dość mocno przeciążona. Zobacz więcej na stronie:

Oczywiście fabrykanci oprzyrządowania turystycznego pomyśleli też o podróżnikach podróżujących w miejsca w których cywilizacja nie dotarła albo też o takich którzy chcą sobie przypomnieć smak obozów harcerskich nie rezygnując jednak z wytwornego wyglądu. Kiedyś trzeba było w podobnych wypadkach pożyczyć od przypadkowo napotkanej gospodyni drewnianą balię do prania. Dziś ubrania ładujemy do torby scrubba bag, specjalnie zaprojektowanego, niedużych rozmiarów, nieprzemakalnego worka do prania, do którego nalewamy wodę plus jakikolwiek środek piorący i po pewnym czasie można suszyć wyprane rzeczy.

You Might Also Like