Jakich haseł prawdopodobnie nigdy nie używa kobieta, a jakich mężczyzna?

Współcześnie cały czas mówi się o równouprawnieniu. Płeć żeńska podejmują się męskich zawodów, w pracy walczą o takie samo traktowanie z mężczyznami. Mężczyźni powoli przestają walczyć z wizerunkiem macho, który nie może wziąć urlop tacierzyński, dlatego, że musi zarabiać na byt rodziny. Istnieją jednakże swego rodzaju kody i słowa, które są charakterystyczne dla konkretnej płci.

Wpisując w wyszukiwarkę internetową takie hasła, jak np. kompresory śrubowe, instalacje pneumatyczne i sprężarki powietrza, a później wybierając grafikę zobaczymy mnóstwo zdjęć nieznanych większości urządzeń. Jeśli obejrzymy całą galerię to zawsze ujrzymy jakieś zdjęcie przedstawiające mężczyznę, który ową maszynę obsługuje. Nie wynika to tylko z uprzedzeń do kobiet. Są to fachowe nazwy, którymi kobiety się nie pasjonują.

sprężarka powietrza

Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com

Być może większość z nich nie tylko nie zdaje sobie sprawy, jak obsługiwać takie urządzenia albo jak one wyglądają, ale przede wszystkim nigdy wcześniej nie słyszała takich słów. Mało jaka kobieta potrafi wytłumaczyć profesjonalnie z czego zrobione są instalacje pneumatyczne. Podobna sytuacja ma miejsce,gdy zapyta się ją o działanie sprężarki powietrza. Kompresory śrubowe kojarzą się kobietą jedynie ze śrubkami, z którymi to ich design nie ma nic wspólnego.

Masz chęć odnaleźć więcej info (http://www.sklep.acana.com.pl/5-sucha-karma-dla-psa) na prezentowany problem? Jeżeli tak, to bez obaw kliknij tutaj, a na pewno będziesz czuć zadowolenie!

Taka sama tendencja zauważalna jest u mężczyzn. Hasło zalotka nasuwa im obraz przedstawiający narzędzie do tortur. O kolorze kobaltowym prawdopodobnie nigdy nie słyszeli, lecz, gdy tylko ujrzą cokolwiek w takiej barwie, zawsze nazwą to niebieskim. Wszystkie torebki to po prostu torebki, a kopertówka to coś, co możesz kupić na poczcie.

Dla panów również lakier to, prawdopodobnie roztwór, którym pomalowany jest ich auto, a nie płyn do paznokci.
Niewątpliwie bywają wyjątki tak samo kobiet, jak i mężczyzn, które idealnie orientują się w słownictwie typowym dla płci przeciwnej. Są panie, które zajmują się fachowo instalacją pneumatyczną, jak i mężczyźni będący makijażystami. Nie wpływa to jednak na fakt, że jest pewien zasób słownictwa, który kojarzy się najczęściej tylko z jedną płcią i, przy którym uznamy, że „płeć męska/płeć żeńska nie zna takich haseł”. Więcej na

,

Related posts

Co fajnie wiedzieć o zszywaczach i maszynach do pakowania? Poznaj ich rodzaje, zastosowanie.

Przy zastosowaniu zszywacza można złączyć kilka kartek papieru, tapicerkę z ramą czy listwy drewniane. Z kolei maszyny do pakowania, jak sama nazwa wskazuje, to urządzenia, dzięki którym można pakować różne produkty. Jeżeli chodzi o maszyny do pakowania, to wypada nadmienić o podziale tych urządzeń na maszyny pakujące pakowania pionowego i foliarki pakowania poziomego.

Akcesoria do biura, czyli to, czego wymagają przedsiębiorstwa.

Możliwość takich miejsc jak hurtownie papiernicze Śląsk jest bardzo wysoka. Nie można pominąć, że, iż w takim miejscu sprzedaży pojawić się może znacznie dużo artykułów, bo pod frazą artykuły biurowe Zabrze, da się znaleźć właściwie wszystko co posiada jedynie niewielki związek z materiałami papierniczymi. Hurtownia papiernicza oferuje bardzo dużą rezerwę produktów, niejednokrotnie doręczaną wprost z firmy, dzięki czemu zapewnia bardzo interesujące zapłaty za towar, dostosowuje się zarówno do konieczności oraz wymagań klientów.

Na co rodziciel ma obowiązek zwracać czujność przy zakupie pojazdów dla dzieci i siatki do trampoliny.

Dziś na rynku związanym z zabawkami sporą furorę robią pojazdy dla dzieciaków. Pojazdy dla pociech można podzielić na kilka rodzajów. Pierwszy z nich to pojazdy silnikowe. Następnie na pedały, czterokołowe również trzykołowe, auta. Pojazdy dla dziatwy są różnorakie. Mogą one być świetnym podarunkiem dla maluszka. Pojazd pozorujący samochód wyścigowy na akumulatory zapewne zadowoli "drobnego Kubicę"

Jakiego typu fototapety do sypialni warto teraz wybierać

W epoce zabiegania niełatwo zaaranżować mieszkanie tak żeby było ono niezapomniane dla każdej osoby. Pomóc w tejże sztuce mogą czasem fototapety. Są one wspaniałą jak również trwałą alternatywną dla często spotykanych tapet.

Co należy zrobić aby w skuteczny sposób reklamować własny produkt lub też usługę?

W obecnych czasach marketing dosięga niemal każdej dziedziny naszego życia. Nie ważne czy robimy zakupy w dużym markecie, czy przeglądamy strony internetowe lub też oglądamy ulubiony serial w telewizji, czy też nawet jedziemy autem, wszędzie dookoła nas znajdziemy reklamy. Są one potężnym środkiem który oddziałuje na naszą podświadomość po to by zachęcić potencjalnego klienta do wybrania danego towaru lub też usługi. Producenci bardzo dobrze wiedzą że powinni przygotować większą sumę pieniędzy na działania marketingowe, ponieważ w obecnie jest to element skutecznej sprzedaży.

Latest posts

W jaki sposób powinniśmy zadbać o komin?

Dbałość o komin nie może się kończyć wraz z zakończeniem zadań budowlanych. Cykliczna inspekcja, w szczególności kanałów dymowych, będzie niebezcelowa dla dostrzeżenia przypuszczalnych odchyleń oraz zapobiegania poważnym zagrożeniom.
Należy w tym miejscu zaznaczyć, iż przeświadczenie o tym, iż odchylenia w działaniu spalinowego kanału (zaistniałe dla przykładu w skutek działalności ptaszków) będą zawsze sygnalizowane przez zainstalowany do niego piec, nie jest niestety do końca prawdziwe.

Do kogo możesz pójść, kiedy chciałbyś odsprzedać szybko swój samochód?

Nawet jeżeli nasz pojazd nie porusza się o własnych siłach, moglibyśmy w dzisiejszych czasach sprzedać go za gotówkę. Spółka skupuje wszelkie samochody osobowe czy też terenowe.
Spółka, która skupuje auta kupi również od nas auto, jakie nie posiada ważnych badań technicznych albo ubezpieczenia.

Odpady azbestowe – odpowiednie gospodarowanie niebezpiecznymi odpadami oraz złymi substancjami

Azbest z pewnością jest jedną z bardziej szkodliwych oraz niebezpiecznych substancji, która ma ogromnie zły wpływ zarówno na zdrowie człowieka jak również na środowisko. Mimo tego, że azbest jest substancją, która ma wielkie zastosowanie przydatne w dzisiejszych czasach, to naturalnie nie można zapomnieć o jego sporej szkodliwości i zagrożeniach, które za sobą niesie. Wdychanie azbestu może nieść za sobą sporo niezmiernie sporych konsekwencji, między innymi zdoła przyczynić się do takich poważnych chorób, jak rak płuc, zmiany opłucnowej lub też pylicy azbestowej.

Polecane marki a komentarze klientów

W opinii klientów autoklaw klasy b sprawdza się świetnie nie od teraz. Sporo przemyślanych rozwiązań przypadł do gustu już dużej liczbie klientów, którzy chcą stawiaćgłównie na wypróbowane możliwości. Cenią oni sobie znakomitą ofertę oraz jej rewelacyjne dopracowanie, ponieważ dzięki jej elastyczności mogą bezproblemowo znaleźć dla siebie opcję doskonałą. Rozwiązań na rynku nie brak, wręcz przeciwnie – nieprzerwanie pojawiają się nowe. Specjaliści służą wskazówkami w każdym przypadku.